Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni 2 hónap...

Meg lehet tanulni 2 hónap alatt spárgázni otthon egyedül?

Figyelt kérdés
Nagy bunyóra készülök, én vs all lesz egy bulin (az 1.), és fel kell készülnöm, hajlékonyság kell, hogy jól lerugjak mindenkit :D. Van amugy 2 boxzsákom, azzal edzek...
2011. ápr. 23. 17:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
lóf4szJankó Tuti h ráb*szok az én vs all-ra, mer tul sokan lesznek, de ha már 2-t sikerül elintézni nekem elég az is :D amugymeg nem vagyok ninja, ugyhogy az igaz h tul sokat nem tudok, de gyors vagyok és erős, és csak h tudd már álltak körbe 8-an is (bunyó nem lett belőle), ők nem mertek rám támadni mert erősebb vagyok, én meg nem mertem rájuk támadni mert sokan voltak, de azóta eltelt 5 év, most kiütöm őket, figyelj: van 2 és fél hónapom, mihelyst letelik és meglesz a bunyó, majd beszámolok róla:D, azt is elmondom ha veszítek, de nem hátrálok meg és ezt a bunyót nem én fogom amugy kezdeményezni, ők kezdtek el 2 hete fenyegetni azóta 2szer annyit gyúrok, ezért érzem magam keménynek, és ne vitázzunk ezen h mér vok kemény, szerintem rekesszük be ezt a beszélgetést :D
2011. ápr. 23. 19:50
 22/68 lóf4szJankó ***** válasza:

Ok,Amigo :D ez a hozzáállas mar jobban tetszik,de azt tudd hogy gyuasnak nem sok koze van a bunyohoz.

De azert sok sikert !!!

2011. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
Hát akkor őszintén sok sikert kívánok!
2011. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:

Tudom h a gyúrásnak nincs köze a bunyóhoz, de az erőhöz van és az is kell :D

Egyébként kösz h sok sikert kívántatok:D máris keményebbnek érzem magam xD (de csak érzem, sajnos)

2011. ápr. 23. 20:04
 25/68 lóf4szJankó ***** válasza:

Az erőnek van, az igaz ,de az alatt a 2honap allat nem fogsz fejodni eroben annyira ,hogy ez jelenos elonyt jelentsen.

Akkor nagy előny az erő ,ha mondjuk 20 kiloval tobb vagy az ellenfelednel , es a testsulyod 2szereset kinyomod ,van utoerod es technikad is.


Ezt a ket honapot inkabb utesek,kombinaciok gyakorlasara,gyorsasag fejlesztesere hasznlanam.Kondira edzenek sokat ,mert egy ilyen buynoba nagyon hamar kifulladsz ha nincs jo kondid.Emelett heti 2x esetleg 3x elmennek gyurni.


Amugy ez mar egy lefixlat bunyo,vagy hogy kell elkepzelni?

Vagy aztmondtak hogy majd abban a buliban ,kapni fogsz?? mert ilyet azert nem kell komolyan venni.Egyebkent meg ha ők tobben kialnanak ellened ,az nekik lenne szégyen alapbol.

2011. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:

Nem hinnéd el h miért lenne bunyó, ők még nem tudják h az lesz de ha nagyon érdekel elmondhatom, de ki fogsz röhögni :D

Elmondjam?

2011. ápr. 23. 20:28
 27/68 lóf4szJankó ***** válasza:

:D:D na mondjad, kivancsi vagyok mi lehet olyan vicces ? :D

Hogy-hogy ok nemtudjak h lesz??? :D

2011. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ilyen bunyóhoz nem kell lazaság, felesleges. Arra ne számíts, hogy fejrúgással fogsz nyerni. 10évig Taekwon-do ztam és még versenyen is nehéz kivitelezni egy normális rúgást. Ide gyorsaság, megfelelő technika és jó nagy adag kondi kell. A zsákolás mellet érdemes lenne futnod vagy sokat biciklizned. A kérdés még az , hogy csak kiakarod ütni őket vagy maradandó súlyos sérüléseket okozni ( remélem nem erről van szó). Van-e valami szabály vagy ahogy esik úgy puffan? Nem lenne jó ha kés is előkerülne.

2011. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
Te, haver, aki utoljára írtál, én nem használok semmilyen tárgyat, csak az öklömet, vágod? (mint Bud Spencer), de haggyuk a viccet, nem kell maradandó sérülés se nekem se senkinek, csak meg akarom védeni magamat ennyi
2011. ápr. 23. 20:41
 30/68 A kérdező kommentje:

lóf4szJankó: mindennek az alkohol az oka, az h én nem iszok, megmondtam nekik előre h nem fogok, és ők emiatt már most kötekednek, meg azt mondják h lefognak és leitatnak, vannak köztük olyanok akitet 12 éve ismerek ők az ugymond ősi ellenségeim akikkel sose voltam jóban és ha tényleg visszautasítom a kínálatukat, ami 1000% akkor pofázni fognak és én nem hagyom, már így is túl sokat tűrtem, engem senki nem itat le, ez az 1. lehetőség a bunyóra: kényszerített leitatás elleni védekezés

a 2. pedig amit mondtam h alapbol szoktak kötekedni, részegen mégjobban fognak, legalábbis erre kell számítani és mivel nem tudják mire vagyok képes, sőt még én se csak naggyábol, így meglepetéscsapást mérhetek rájuk a megfelelő pillanatban, na mind1 felkészülök annyi biztos:D felkészülök mint a vitathatatlan 2-ben :D

2011. ápr. 23. 20:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!