Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel el lehet érni hogy fogyjak?

Ezzel el lehet érni hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

nos észrevettem azt hogy tesin nem tudok lefutni még 400métert se mert elszoktam tőle azt találtam ki hogy szünetbe elkezdek futni, sportolni

10kmbicaj majd 1km futás minden második nap növelném a futás távot 200méterrel

ezt a 10km bicajt 1km futást napi 2-3szor megcsinálnám

+otthon csinálnék olyanokat hogy fekvőtámasz felülés stb


Így el tudom érni azt hogy fogyjak izmosodjak ?


2011. ápr. 14. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogyni és izmosodni nem lehet egyszerre.........DIÉTA nékül nincs fogyás.
2011. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Jó az hogy edzeni szeretnél, de nem kéne kapásból túlzásba vinni! Ha nem tudsz lefutni 400m-t akkor szerinted napi 30km-t le tudsz bicajozni? Nem hiszem.

Nem kell bután nekiesni, ésszel csináld, fokozatosan!

2011. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a bicajjal nincsen baj az megvan simán 1óra alatt egybe is csak nagyon elszoktam a futástól azért nem bírok futni

biccajozni viszont rendszeresen szoktam napi 10-15alapból megvan

2011. ápr. 14. 21:31
 4/7 A kérdező kommentje:
és köszi neked is és elsőnek is a választ
2011. ápr. 14. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát...ha a futás nem megy..akkor azt kell erőltetni...meg napi 3x ennyit..nem fogod bírni,hidd el.Napi 1x bicaj 1x futás,többet állóképességre ne.Futásnál lehet többfajta(hosszútáv,sprint,intervallumos stb.),ezt te válaszd meg,melyiket szeretnéd,lehetőleg változatosan állítsd össze.

Mellé még csinálod a fekvőtámasz-felüsés-guggolás stb. kombót..meg normálisan kajálsz,akkor szerintem tudsz fogyni..legalábbis nekem anno ment így.

Izmosodás...ahhoz azért több kell,súlyzós edzés stb.Ebbe most nem megyek bele.

Jó ez,hogy sportolni szeretnél,hajrá, csináld csak,ha kitartó vagy,meglesz az eredménye.

És még annyit,hogy ezt ne csak a szünetben csináld,próbáld meg suliidőben is folytatni,akkor lesz igazán hatásos.

Sok sikert;)

2011. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen természetesen nem csak szünetbe csinálom csak akkor könnyebb elkezdeni mint suliidőbe

ha már elkezdem akkor nehéz abbahagyni hiányzik :)

ma voltam reggel futni meg bicajozni meg egy kis erdei séta:D

2011. ápr. 23. 07:40
 7/7 A kérdező kommentje:

amugy az izmosodást nem arra értettem hogy kigyurt legyek csak furán írtam igazából az állóképességre gondoltam hogy jobb lesz e

csakhát rosszul írtam :D

2011. ápr. 23. 07:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!