Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a boxzsákokról? Megéri?

Figyelt kérdés

17 éves fiúnak venném,csak stresszlevezetésre,a fiú kb 172cm magas.


[link]


[link]


2011. ápr. 7. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Stresszlevezetésre??? 17 évesen stresszes? Akkor inkább pszichológus kéne, vagy beszélgess vele! De komolyan...

Ezek a zsákok elég sz@rok egyébként. 10kg-s zsák nagyon kileng, ha egy 5 éves üti meg, még akkor is.

Aki meg nem tanult boxolni, az ne üssön zsákot, csak eltöri a kezét.

2011. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
inkább a zsákot üsse,mint hogy szétverjen minden mást,nem? azért köszi
2011. ápr. 7. 12:27
 3/16 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer leírom, hogy talán beszélgetni kéne vele, vagy ha nem megy, akkor pszichológushoz küldeni. Nem tartom normálisnak, ha egy 17 éves szét akar verni mindent. Erre nem a boxzsák a megoldás szerintem. Talán meg kéne tudni, hogy miért ilyen agresszív...

Ha gyerek sír, akkor sem füldugót rakok be, vagy a száját fogom be, hanem kiderítem az okát...


De nem az én problémám, csak gondoltam segítek.

2011. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem jók püfölésre.A srác magassága nem számít.Zsákot a testsúly alapján érdemes választani.

pl 80 kiló,akkor a 40 kilós zsák a jó neki,vagyis a testsúly fele legyen a zsák kb-ra.

Egyébként igaza lehet az előzőnek,de én inkább levinném a srácot ökölvívó edzésre,megtanulna ütni rendesen,hogy tudja rendesen használni a zsákot a heti 5 edzés rendesen elfárasztaná és pár komolyabb maflás elszenvedése után biztosan visszavenne a "stresszből".

2011. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

en nem vennem ezeket meg. Szerintem kicsik neki. En 175 cm vagyok es 75 kg.


egy darabig boxoltam, ennek ellenere nem tudom, hogy mi alapjan kell venni boxzsakot. De amikor raktuk fel, akkor szerintem 25-30 kg volt egy normalisabb zsak. Mar csak ugy suly alapjan.


Es en is azt javaslom, hogy probald meg motivalni, hogy menjen edzesre.

2011. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
délutános suliba jár,így edzésre nincs idő,de amúgy mikor hazaér akkor is már jobban eltudja foglalni magát,így remélem,hogy nem lesz energiája feldühíteni magát meg ilyenek. csak a barátnője vagyok,és mikor pl összevesztünk akkor mindig kiment az udvarára és faléceket csapkodott(azok a lécek nem kellettek már igazán,de attól még nem kellett volna tönkretennie) azért néztem ezeket,mert csak erre lenne igazán pénzem.. köszönöm a válaszokat,egyébként 60kg
2011. ápr. 7. 17:22
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát ha most a párkapcsolatos topikban lennénk, mondanám, hogy menekülj, mert lesz ez még sokkal rosszabb is... A faléc csak a kezdet...
2011. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

19:29


Sajnos egyetertek es en is ilyesmit akartam megfogalmazni...

2011. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ma dobott,szóval nem kell menekülnöm,egyébként engem nem bántana,ismerem ennyire,sokszor kérdeztem tőle h mért nem engem bánt,h ha rám mérges,nem tett semmit neki a faléc,de egyszerűen nem tudna megütni. na mindegy. köszi mindenkinek
2011. ápr. 7. 22:11
 10/16 anonim ***** válasza:

örüljél, hogy dobott. ami késik nem múlik.


inkább azon tűnődj el, hogy minek álltál össze ilyen idiótával. Mer a következő is ilyesmi lesz.


Gondolom apád sem volt képes megverni az anyádat...

2011. ápr. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!