Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről?

Mi a véleményetek ezekről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Izmosodni,erősödni szeretnék mert elég vékony vagyok...

Előre is köszi a válaszokat.


2011. okt. 16. 19:29
 1/4 dirtboy ***** válasza:
100%

erősödni jó de csak azokban a gyakorlatokban amit csinálsz velük.

izmosodni eléggé alkalmatlanok

2011. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
én nem gyakorlatozok és megtok csinálni 153felülést de birnák még többet is ha nagyon ki akarnék dögleni...
2011. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lulu77 ***** válasza:
Ez állóképességet növeszt csak. Gondolj bele, ha súlyzóval edzel, akkor se úgy csinálod, hogy egy súllyal minél többet, hanem minél nagyobb súllyal kis ismétlésekbe dolgozol. Ez a saját testsúllyal való edzésre is vonatkozik. Amit pedig ajánlok neked, az a Fegyenc Edzést, hogy vedd meg/töltsd le - ez egy könyv -, tényleg nagyon jól felépített az edés benne, jómagam Február óta csinálom és jelentős mértékben erősödtem tőle. Csak saját testsúllyal való edzések vannak benne, sok lépcsős, 6 féle gyakorlat van benne - köztük van a hasazás is, és a fekvő is -, szóval ha saját testsúllyal akarsz csak dolgozni, akkor vedd meg/töltsd le valahonnan és kezdd el! ;) Ha viszont gyorsan akarsz fejlődni látványosat, akkor inkább kondizz...
2011. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lulu77 ***** válasza:
Úgy mondanám inkább, hogy inkább az állóképességedet növeszti egy idő után, mint az erőt.
2011. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!