Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az AIRSOFT fegyverekről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Sajnos magyar nyelvű oldalt nem találtam. Kezdő lennék, és ezek a fegyverek érdekelnének. Kezdésre jó?


2011. ápr. 18. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


az airsoftgun.hu-t messziről kerüld el, illetve cybergunt ne vegyél


sajnos a desert eagle-ből egy kukkot se értek hogy mik vannak odaírva, szóval arról nem tudok semmit se mondani

2011. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
cybergun-nal mi a probléma?
2011. ápr. 18. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:
elég hamar használódnak az alkatrészek és az alkatrészellátás nuku, és még drága is (mármint a minőségéhez képest)
2011. ápr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlasz, de legyen megfizethető :D + az a gond, hogy Szlovákiából vagyok...
2011. ápr. 19. 00:22
 5/7 anonim ***** válasza:
A D-Boys márkát ajánlom, aránylag "olcsó" kínai gyártmány, de ha megveszed és elviszed egy szakértőhöz rendberakatni, akkor egy iszonyat jó fegyver lesz, és nem utolsó sorban nagyon sok fém alkatrészt használnak. Szerintem ez a márka a legolcsóbb amit még érdemes megvenni.
2011. ápr. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi. És ha nem viszem el, Akkor is tobbet er mint a cybergun?
2011. ápr. 19. 13:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Esetleg STTI vagy UHC márkájú fegyverek?
2011. ápr. 19. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!