Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érhetek el...

Mennyi idő alatt érhetek el ilyen testet? (kép lent)

Figyelt kérdés

Heti 4 szer járok gyúrni az étrend megfelelő,

egy nap kb másfél-2 órát edzek.

[link]


2011. márc. 25. 17:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem hogy 13/F vok. Várom miharabbi válaszotokat.
2011. márc. 25. 18:03
 2/14 anonim ***** válasza:

12-14 hónap! (nem tudom)

az eszedbe nem jutna hogy k@rvára nem mindegy hogy most hogy nézel ki! az tök mindegy hogy mennyit edzel időben,és írd le mit és mennyit eszel! talán úgy kapsz értelmes választ!

2011. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát minden nap szoktam csirkét enni, zabpelyhet halat, marhahúst. Edzés után pedig turmixot szoktam inni.

8-kor 11 kor 13 kor 15 kor 18 és 21 kor enni.

Köretnek pedig rizset krumplit tésztát.

am most hát nem vagyok elhízva, de azért a hasamon van egy kis háj réteg, és mellemen is.

Sajnálom hogy elsőnek nem írtam le mindent!Ha van vmi elmondok mindent.

2011. márc. 25. 18:13
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
csoda,h beengednek a kondiba 13 évesen,már ha kondiban edzel...am,a súlyokkal óvatosan,mert ha eddig nem nőttél meg magasságra,akkor nem is fogsz!várjál legalább 16 éves korodig a súlyzókkal,mert törpe maradsz( a nők mániája a magas szálkás pasi)
2011. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az előzőnek igaza van, a volt barátom 13 évesen kezdte a súlyzózást, fekvőtámaszozást, hasazást stb. és a nagy súlyok miatt 168 cm maradt :( gondolhatod, hogy nézhettünk ki egymás mellett, mikor én 175 cm vagyok:D
2011. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

kisebb súlyokkal végezz átmozgató edzéseket,a kajád alapjában nem rossz,kezdőként ennyi idősen nem kell drasztikus étrend,csak ne egyél szemetet!

15-16 évesen áttérhetsz keményebb edzésekre és ha most elkezded (nem adod fel) tökéletes fizikumod lesz 18 éves korodra! vitamin mehet mellé

2011. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és sok sikert+kitartást!
2011. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

ennek a magasságos dolognak meg utánanézek :D

2011. márc. 25. 18:24
 9/14 anonim válasza:
0%
A képen látható faszinak kockás hasa van. Ahhoz hogy kockás hasad legyen inkább mellőzd a riszt, a krumplit meg a tésztát. A rizs nem hízlal de nem is fogyaszt, a krumpli meg a tészta pedig tele van szénhidráttal. Meg szerintem a 21.00-ás étkezést is elhagyhatod, vagy ha nem hagyod el, akkor is már csak egy gyümölcsöt, vagy joghurtot egyél.
2011. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó! ne mondjál neki hulyeségeket szépen megkérlek!
2011. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!