Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érhetek el...

Mennyi idő alatt érhetek el ilyen testet? (kép lent)

Figyelt kérdés
14/l vagyok, másfél hónapja kezdtem el konditerembe járni.Emellett egészségesen táplálkozok, és megfelelő mennyiségű fehérjét fogyasztok.Ha kitartó leszek, és helyesen táplálkozok, mennyi idő alatt érhetek el ilyen testet? [link]
2011. márc. 24. 15:52
 1/8 bix ***** válasza:

aha. ez a test jó?


egyébként a fehérje mellett a szénhidrát is fontos, hogy izmot építs be mindenkép... ezt a testet el lehet érni elég könnyen, talán talán nőknél 2 évnél ha masszívan tolod nem nagyon lehet több, de miért lenne ez neked jó? széles hát, nulla mell csak a szilikon tartja egyben, extrém alacsony testzsír (és utóbbinak minden kockázata, azaz menstruációs gondok, kimaradások, akár teljes meddőség)? egy nő legyen nőies. ez nem az. szerintem. aztán szóljon valaki aki ezt szépnek tartja...

2011. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép!!!De jó lenne ha ilyen lehetnék.
2011. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy nőnek nem szép egy ilyen test...nem nőies
2011. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bix ***** válasza:
16:09: teljesen téves elképzeléseitek vannak a női testről. lehet hogy ez tetszik, és szeretnél ilyet, de hogy a pasik jelentős részének nem ilyen kell az is fix. mennyi ennek a nőnek a tzs-je? 3-4? a melle egy szilikon lufi papír vékony bőr alatt, azt nem fogdosnám személy szerint. brutál combok amik közé be nem feküdnék, széles hát... hát nem tudom. teremben látok sok ilyet... szerintem marha ronda...
2011. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő, mi? jó ez a csaj, nekem tetszik testzsírszázalékostul, szilikonmellestől. Nincs, menstruációja? kit érdekel, legalább lehetne gumi nélkül sunázni 24/7.
2011. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy magamnak tetsszek, és jól érezzem magam a bőrömben, és akkor érezném magam jól, ha ilyen lennék.:)

De nem tudja valaki, hogy mennyi idő, míg ilyen izmos leszek?

2011. márc. 24. 18:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, az első válaszoló már leírta, hogy mennyi idő..
2011. márc. 24. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jó ez a test,sőt kimondottan szép.

Az alacsony testzsírtól meg nem kell tartani.

Egy az,hogy annyira nem alacsony.A másik meg,hogy 2-3 hétig tartja ilyen alacsonyan a verseny előtt,meg a versenyen.Formán kívül még szebb,mint itt.

Hogy pont ilyen testet mikorra érhetsz el,azt megmondani nem lehet.Nincs rólad kép,így nincs viszonyítási alap.

De ha ismersz a teremben ahová jársz személyi edzőt,ő simán felkészít versenyre.Amatőr fitneszben meg nem olyan nagyok a követelmények.

2011. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!