Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel egyem a zabpelyhet?

Mivel egyem a zabpelyhet?

Figyelt kérdés
Találtam egy jó kis étrendet,reggelinél zabpehely..Mivel egyem?Ez még talán mehet tejjel?
2011. márc. 14. 08:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Tedd be egy műanyag dobozba, öntsd fel vízzel, aztán mikrózd 2-3 percig és a végén keverd hozzá a fehérjét (1-2 adag) És a zab fehérjetartalmát nem számoljuk bele az étrendbe, csak az állati eredetű fehérjét.
2011. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bele lehet számítani nyugodtan, igaz nem hasznosul úgy mint az állati eredetű de azért jó. Nem véletlenül vannak pl szójafehérje koncentrátumok. És még azt is bele kell számolni, hogy valószínűleg ez az első étkezés amikor minden tápanyag fokozott mértékben hasznosul.
2011. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 clint ***** válasza:

miért ne számolnánk bele?? Mert bunny azt mondja? :D

két vega testépítőt is ismerek, akik 50 cm feletti karral 200 felett nyomnak fekve. A protein, az protein, nem az állati vagy növényi részétől függ össze, hogy hogyan emészted. Bizonyos vércsoportu emberek amúgy jobban emésztik a szóját, mint a savót, a 0-s vércsoportu emberek mint pl én, ugyanugy emésztem a növényi és az állati fehérjét. Fogyasztok is mindkettőt, és így majd 110 kg-osan azt hiszem ki tudom jelenteni, hogy igenis van értelme.

2011. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!