Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha izmosodni szeretnék étrende...

Ha izmosodni szeretnék étrendet is kell váltanom?

Figyelt kérdés

Holnap fogok venni egy ilyen súlyzóspadot:

[link]

Most 19F vagyok, 183 cm és 69 kg, úgy gondolom h ebből minimális zsír van rajtam(fizikai munkát is végzek).

Nem szeretném magam nagyon kigyúrni, max ilyenre:

[link]

Már olvasgattam az izomcsoportokról, igazából az étrend érdekelne.

A mostani étrendem nagyon szar... össze vissza eszek és akkor is sok édességet és amit épp megkívánok, szeretnék ezen változtatni is ha edzeni fogok.


2011. márc. 10. 20:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
2011. márc. 10. 21:35
 12/24 anonim ***** válasza:
ennyiért jó csak a súlyt k@rva hamar kinövöd! azt majd venni kell!étrendet össze tudod állítani?
2011. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Persze súlyt venni fogok hozzá, amíg elbírja a rúd. Az étrenden nem látok át tisztán, most annyi helyen olvasgattam és mindenhol mást írnak, hogy nem értem. De megpróbálok egy étrendet kialakítani valahogy.
2011. márc. 10. 21:43
 14/24 anonim ***** válasza:
ugyan ilyenem van :)
2011. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
megnézed azok közül amiket felsoroltam miben mennyi fehérje és szénh.van,kiszámolod hogy miből mennyit kell bevinni hogy meglegyenek a grammok amiket írtam,és elosztod 6 kajára,és edzés után iszol 1 tömegnövelő turmixot (pl.volumass35)! zöldség mehet a kaják mellé bőven (a kaják alapok,lehet változtatni de csak ésszel) bodybuilder.hu-n nézz körül és mindent megtudsz
2011. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Oké megfogadom a tanácsod, köszi a segítséget!
2011. márc. 10. 21:49
 17/24 anonim ***** válasza:
bóódog új évet és nincs mit!
2011. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Kell, body.builder.hu olvasgass, az edzés 70%-a konyhában dől el.

De nem tudom mért nem edzőterembe jársz le,sokkal célszerűbb,mert nem hiszem hogy otthon egyedül fogsz majd 140kg-al fekve nyomni,kell segítség aki segít neked,az meg csak edzőterembe van,plusz ezzel nem tudsz guggolni sem,pedig az nagyon fontos,jah és hátazni se lehet vele,sztem maradj a konditeremnél,jobban megéri.


23F

2011. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Bocsi az OFF-ért, de nagyon érdekelne, hogy hol lehet venni vagy rendelni ezt a súlyzóspadot, amit belinkeltél?
2011. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
cora
2011. márc. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!