Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az belefér ha hetente háromszo...

Az belefér ha hetente háromszor eddzek egész testre és minden izomcsoportra 2 gyakorlatot végzek? Lehet tőle fejlődni, és nemlessz sok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 21:07
 1/6 Vadmeggy ***** válasza:
Ez egy átmozgató edzésterv, az első 2 hónapban kis súlyokkal elvileg ezt kellene csinálni. Én a bontott edzéstervre szavazok, mert a haverokkal én is csináltam egész testes edzést 4 hónapig de nem vált be. Egy izmot 2 gyakorlattal nem elég megedzeni. A hát, vagy a mellnél különösen. Nekem jobban bevált, hogy bontott edzéstervet csinálok így: Mell-Bicepsz;Hát-tricepsz;Láb-váll
2011. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hány gyakorlatot csinálsz mellre?
2011. márc. 6. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
kezdetnek 30 elég lesz edzésenként
2011. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ha utánanézel a HST-nek, láthatod, hogy ott éppen azt csinálják, amit leírtál, hogy magad is csinálsz, szóval nagyon is jó úton jársz. A testépítő társadalom túl konzervatív része sajnos képtelen befogadni a HST-t, pedig sokan kiváló eredményeket értek el a használatával.
2011. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És szerinted a mell részére mehet 2 nyomó gyakorlat vagy pl: fekvenyomás,tárogatás?
2011. márc. 7. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az így pont jó. Fekvenyomás + tárogatás, és kész, több nem is kell, szerintem így a legjobb.
2011. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!