Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzéskor pl. : kondi. Milyen...

Edzéskor pl. : kondi. Milyen arányban számít az edzés illetve az étkezés?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 22:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

mert k*rva nagy baromság.Szép mese meg szép utópia de tudod van 1 genetikai korlát.Ha nincs meg ahhoz a genetikád hogy 110-120kiló izmot magadra pakolj szétkoxolhatod magad.A fejedre állhatsz.Nem fogsz elérni semmit.Ha szar a struktúrád felpakolhatsz magadra 150kilót mint ahogy a Greg Kovács csinálta.Csak szaret sem érsz vele.

A profi élmezőnyből mindenki genetikai csoda.Minden szempontból.

Az edzéshez szinte egyik sem ért.Amikor egy Günter Schrilkamp 25év edzés után nem tudta hogy létezik 1kezes fekvenyomás.Meg egy Dexter Jacksonnak az új edzője szólt hogy "b*zdmeg ha kardióznál több ch-t ehetnél és teltebb lennél".Meg hogy az alsó hátát felhúzásokkal fel tudná hozni.És az összes profi ilyen.Fingjuk nincs róla mit csinálnak,csak nőnek.Nézd meg a Winklart kevesebb mint 1 év alatt mit csinált a hátával.A Levrone-t 3hónap alatt hogy szedett fel 20-30kilókat és állt fel versenyezni.

Ez baromira nem az a sport ahol szar genetikával érvényesülni tudsz.De megnyugtatlak hogy egyik sem az.Csak más sportokban a genetikát tehetségnek hívják

2011. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ha csak a kettő arányát nézed, akkor 35-65 körül van a kaja javára, de mint leírták ez összetettebb kérdés, és az egyik a másik nélkül sz@rt nem ér.
2011. febr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Sziasztok!


Azért olvasgatok itt,mert szeretnék elkezdeni edzeni. 190centi és 65kg vagyok! Eszek,mint barom,de mégsem látszik semmi... most,akkor ha ilyen a genetikám,akkor hagyjam az egészet a picsbe???

17éves vagyok!

2011. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
mit eszel és mennyit?
2011. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Meg az is kérdés, hogy mi a célod. Ronnie Coleman nem valószínű, hogy leszel...
2011. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Mit eszek és mennyit? Háááát,ami jön. :D Húst imádom a disznó karajon kívül! Napi 5-ször eszek! Évek óta minden reggelt egy tál gabonapehellyel kezdem sok tejjel,utána suliban a szendvicsek,majd ebéd,uzsonna,és este még jól be is lakok. szalonna,tojás,kolbász....Azon gondolkodtam,hogy ha csak edzés nélkül szednék tömegnövelőt,fehérjét,akkor tudom,hogy izmom nem lenne,de...HÍZNÉK rendesen??? :)
2011. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!