Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért reklámozzák ennyire a...

Miért reklámozzák ennyire a Wing Tsun-t?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy manapság nagyon nyomatják a reklámot, ahol lehet hirdetik magukat. Még egy videoklippet is forgattak azzal a Fankadeli-vel. Szinte minden hm rendezvényen ott vannak, sokat bemutatóznak nem ritkán katonai (???) egyenruhában. Mégis minek ez a nagy marketing? Mi szükség van erre?
2011. febr. 19. 23:25
1 2
 11/13 anonim válasza:

Amit esetleg még ajánlani tudnék az a Modern Wing Chun.

[link]

2013. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 pitchman válasza:

Tapasztalataim a Máday féle Leung Ting Wing Tsun-ról:


Olvasok itt sok ökörséget az biztos.

Én 1 hónapja járok, de nem mondanám könnyűnek az tuti.


Erősítés minden edzésen van 25 perc kb.


Pénzlehúzás? Egy uszodabérlet ára havonta csak ez nem 8 alkalomra szól, hanem akár minden hétköznap mehetsz edzeni 4 helyszínre. Igaz nekem sajnos kevés időm van a munkából és családból adódóan, szóval örülök ha heti 2 edzésre le tudok menni. Szemináriumon igaz nem voltam még, de most lesz elvileg egy edzőtábor majd megírom mennyiba kerül. Sajnos ilyenekre nincs lehetőségem elmenni családi okok miatt, de biztos mennék ha tehetném.


Nem gondolnám, hogy agyon lenne reklámozva. Egy évben egyszer szórólapoznak kb.


SiFu Máday Norbertet mint embert nem ismerem, nem találkoztam vele, de biztos nem véletlen lett belőle kelet európai főinstruktor.


Aki azt írta, hogy nem azt tanítják amire épp szüksége van: szerintem ez olyan mint a matek, először összeadsz, kivonsz majd szorzás, osztás stb. Egymásra épülnek a dolgok, szóval ne akarj szorozni, ha még összeadni se tudsz, mert neked éppen az kell...


Konklúzió: Ki kell próbálni aztán meglátod. De ha nem jön be van más harcművészet is mint pl.: Jeet Kune Do


Egy biztos: Kikapcsol, erősít, technikát tanulsz és lehet hogy pl. egy Jeet Kune Do mester ügyesebb amiért nincs korlátok közé szorítva, de ha az utcán megtámadnak teljesen használható még kés ellen is.


Az okos válaszadók nem tudom hány évesek, de a válaszokból ítélve még van mit fejlődniük szellemileg. Én 32 éves családapa vagyok, és biztos vagyok benne, hogy a gyerekemet megpróbálom olyan irányba terelni, hogy próbálja ki ezt vagy más hasonló harcművészetet, mivel nagyon hatékony, kikapcsol, fitten tart.

2013. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az első hónap mindenkinek érdekes és izgalmas.

Majd egy év múlva meglátod...

2013. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!