Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért reklámozzák ennyire a...

Miért reklámozzák ennyire a Wing Tsun-t?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy manapság nagyon nyomatják a reklámot, ahol lehet hirdetik magukat. Még egy videoklippet is forgattak azzal a Fankadeli-vel. Szinte minden hm rendezvényen ott vannak, sokat bemutatóznak nem ritkán katonai (???) egyenruhában. Mégis minek ez a nagy marketing? Mi szükség van erre?
2011. febr. 19. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, de az a hülye máday a szomszédom és egy nagy tuskó.
2011. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a tesco szalámit szerinted minek reklámozzák annyit a tv-ben, meg a libresse női betétet? miért szoktak dolgokat, szolgáltatásokat reklámozni?
2011. febr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

dr. Simicskó István honvédelmi minisztériumi államtitkár, wing tsun mester

Szél Gábor wing tsun mester katona

Innen a katonai vonal.

Egyébként a Máday féle ( Leung Ting ) wing tsun kő kemény üzlet. Mármint a mestereknek. Nagyon drága sport. Az edzés díjak a vizsgák, az edzőtáborok sokba kerülnek a tanulóknak. Azt meg mindenki döntse el magának, hogy mennyire használható a tudás amit a pénzéért megszerez.


Szóval ez egy üzleti vállalkozás. Ezért kell a marketing.

2011. febr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De attól, hogy katonák voltak, még minek kell ezt a katonai dolgot erőltetni? Hiszen tudtommal nincs benne a katonai kiképzésben. Sok katona megy kikc box-olni, de attól én még egyszer nem láttam terepszínű ruhát bemutatókon.
2011. febr. 20. 15:01
 5/13 anonim válasza:

A wing tsun egy rohadtul könnyen tanulható, és hatásos harcművészet..

Nekem is Széll Gábor a "mesterem" csak nekem suliba, mivel Derecskére járok rend és honvédelem szakra:D

Jófej az öreg;)

2011. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ha megfigyeled, láthatod, hogy csak a H.W.T.O.-t reklámozzák annyira, mert Máday féle rendszer pénzre van felépítve. Pl:. Si-Jo szeminárium 50 euró plusz 10.000.Ft volt. Egynapos edzés(????) meg elájulhattál, hogy láthatod a nagymestert... Persze nagyon jó önvédelemre meg minden de ezt ők 100%-osan kihasználják és el is kérnek érte rengeteg pénzt. Ha rendese WT-t akarsz tanulni ami legalább olyan jó mint a HWTO és ahol nem az a szabály hogy "ha pénzed van gyere ha csóró vagy hagyjál", akkor Kun Si-fu-t ajánlanám.
2011. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ez a 'csak a pénzed kell' rendszer csak engem zavar nagyon?
2011. febr. 20. 19:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam egy ideig Mádai féle edzésre.

A kung-fu filozófia arról szólt, hogy mindenki hülye és béna, az összes egyéb harcművészet és küzdősport használhatatlan. Amikor Mádai sifu felhuzza a bal szemöldökét akkor még Chuk Norris is megrémül, pedig ő köztudottan bátor ember.


Aztán sportágat váltottam. Amikor a mester véleményét kérdeztük más stílusokról, azt mondta : Menj és próbáld ki. Érezd és tapasztald a különbséget.

2011. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Üdvözlet!

Régebben a Karate-t reklámozták, ahhoz hogy egy mesternek tanítványai l egyenek nélkülözhetetlen a reklámozás. Azért kell a nagy marketing mert fent akarják tartani a stílust. Számos videót megnéztem már és igen hatásos a Wing Chun módszer, nem véletlenül tartják az egyik legjobbnak a világon.


Én is gondolkozok rajta, hogy elkezdek járni rá. Bár én nem igen vettem észre a reklámozást. Egyszer valahol egy linket megnézve leltem rá magára a szóra és a google segítségével kiderítettem mit jelent. Szóval nem igen vettem észre meg veszem észre hogy nagyon reklámozzák. De ezt legalább van értelme reklámozni az ostoba WS Teleshop-al ellentétben.

2013. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

UI: A Máday-féle Wing Chun lehet hogy csak kőkemény üzlet, de vannak modernebb formák, más iskolák, stílusok melyekre ha az ember jelentkezik és elmegy ott letisztázzák a dolgok miértjét.


Úgy értem hogy meg lehet mondani hogy mit tanítsanak az embernek. Van aki a kelet-szeretete, a harmónia és a lelki fejlődés miatt kezd el rá járni, valaki meg az önvédelem miatt. Előre le kell tisztázni a célokat a Si-Fu-val hogy olyan dolgokat tanítson meg amire épp szüksége van az embernek.

2013. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!