Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportba vágjak bele?

Milyen sportba vágjak bele?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Úgy érzem teljesen egyhangúak a mindennapjaim, ezért szeretnék találni valami új hobbit, elfoglaltságot. Első gondolatom az volt, hogy valami sport kéne. Alapból 5 évig kosaraztam, de arra már nincs lehetőség, itthon szoktam DVD-re tornázni, de az veszett unalmas. Szóval olyan kéne ami nem versenyszerű, simán egy hobbi sport, akár valami aerobic, de lehet extrémebb is mint falmászás. Nem tudom eldönteni! Tippek, ötletek? Kinek mi vált be? mit ajánlotok?


Jajj az kimaradt, hogy Esztergom-Bp Nyugati útvonalon, vagy akár amit 4-es/6-ossal avagy 3-as metróval el lehet érni.


2011. febr. 11. 20:46
 1/10 anonim válasza:
Kangoo? Zumba?
2011. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 férfiú ***** válasza:
Kettlebellt tudom ajánlani. Egész testet átmozgató, erősítő sport és segít megtartani a gerinced egészségét azáltal, hogy fejleszti az egész törzsedet. Videókról unalmasnak tűnhet, de ki kell próbálni és akkor dönteni, embere válogatja.Továbbá: -tánc,RSG,szertorna. Remélem mondtam neked valami újat is!:)
2011. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen, utánanézek :)
2011. febr. 11. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
gumiasztal, talajakrobatik ilyesmik? www.pattanj.hu
2011. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Leginkább olyanra gondoltam,ami tetőtől talpig átmozgat :)
2011. febr. 16. 17:50
 7/10 anonim válasza:
nekem a modern tánc jött be változatos. minden évben új koreográfiát tanulunk és nagyon jók és változatosak a táncórák :)
2011. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hiphop tánc
2011. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Konditerem, súlyzós edzés. Minden izmot megmozgathatsz vele. Sok nő jár le terembe, úgyhogy nem leszel egyedül.:D
2011. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez a favágós téma nem is olyan rossz ötlet!!!

othagyom a kosárlabdát és kimegyek a kertbe gyakorolni apám diófáin

2011. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!