Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintettek milyen sportba...

Szerintettek milyen sportba kezhetnék bele 19 évesen?

Figyelt kérdés
Eddig 1honap kick box,3honap Kung -Fu,1 honap Box, fél évig fociztam,3 évig kosaraztam,3 hétig amcsi fociztam (nem volt pénz felszerelésre,de egyből le akartak igazolni). Nagyon jol futok mind rövid távban mind hosszu távban. Mindenhol igazolt játékos voltam és kezdöbe benne voltam.Igazábol minden jöhet:)
2010. jún. 19. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan sportot keress amit szeretsz, és nem unsz meg, mert gondolom ezeket a sportokat is valamiért abbahagytad, vagy meguntad, vagy nemvolt pénz, megszűnt a lehetőség, stb. Legjobb, ha olyan sportot keresel amibe kitudod emelni az erősségeid, esetedbe mondjuk a futást.
2010. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha már jó futó vagy akk mért nem futsz? :P
2010. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
görkori, lovaglás, ugrókötél
2010. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elég hamar feladtad, pedig szerintem a kick box és box is olyan amit nem lehet megunni. amúgy szerintem nincs olyan sport amit késő lenne elkezdeni, lényeg, hogy sportolj. de ha szeretsz futni akkor mondjuk valami labdajáték. 17/L
2010. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
KÖszi szépen:) jöhetnek még a kommik:)
2010. jún. 21. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:

lehet h megkéne próbálnod a "parkour"-t

ahhoz nem nagyon kell szerintem cucc sem futni is kell elég sokat..

2010. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a "pk" az nem rossz ötlet :P köszi az ötletet .Igazából a ketrecharc és e között gondolkodom.
2011. jan. 17. 00:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!