Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportba kezdjek bele?...

Milyen sportba kezdjek bele? A többi lent.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 160 cm és 47 kiló. Elszoktam járni edző terembe, de csak ritkán, mert elég drága. Szoktam kerékpározni és futni, de valami sportot elszeretnék kezdeni, amitől izmosabb, fittebb, magabiztosabb tudnék lenni, mert a hasam és a fenekem eléggé nagy... Van valami ötletetek?

Köszönöm szépen előre is! :)


2011. szept. 2. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Evezz!
2011. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Csináld ezt!

[link]

2011. szept. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
a futás nagyon jó combra és fenékre. csak rendszeresen kell, és lehetőleg 40 percnél többet. tapasztalatból mondom.
2011. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és ha minden nap futok 20-25 percet az nem jó? mert többet nem igazán bírok :D

meg mellette erősítő gyakorlatokat is végzek.

2011. szept. 3. 14:23
 5/6 anonim válasza:
100%
ha a futás nem megy, kombinálhatod még mással is. pl ugrálókötél, biciklizés, hullahopp karikázás, táncolás, lényegében minden ami zsírt éget jó. szerintem ha erősítesz, izmosabb leszel, ami nem feltétlen egyenlő azzal is, hogy vékonyabb. persze szerintem a testsúlyoddal semmi gond nincs a magasságodhoz képest. :)
2011. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem is szeretnék fogyni :) Csak karcsúbb, izmosabb lenni ;) Oké, köszönöm a tanácsaidat, ezek nagyon jók :D
2011. szept. 3. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!