Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sportba kezdjek, hogy...

Milyen sportba kezdjek, hogy mind ez megvalósuljon?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni legalább 5-6 kilót,de most nem ez lenne az első szempont.Inkább a melleim. Nagyon nem vagyok velük megelégedve,15éves vagyok,a melleim 80/C-sek..Elég nagyok,és még hozzá kicsit lógosabbak is a kelleténél.Milyen sportot tudnátok ajánlani,amivel lejebb mehetne egy kicsit?Szeretnék énis olyan normális melleket,mint a kortársaimnak van :( Baráti körömben is,mindenkinek B-sek a mellei.. Hogy kezzek neki?Diétázni,már diétázom.Nem drasztikusan,de elkezdtem.. Amúgy 68kiló vagyok. De inkább a melleim aggasztanak,ahogy említettem,de nagyon!!!!!
2009. jún. 20. 16:11
 1/5 anonim válasza:
Fontos lenne, hogy tényleg odafigyelj a táplálkozásodra és közben elengedhetetlen a mozgás, gondolom tudod. Sportként jót tehet: futás, erőnléti feladatok (fekvőtámasz, felülés...), biciklizés. A táplálkozásban amire nagyon figyelj oda, hogy kevesebb csokit, cukrot, chipset, vajat egyél, és több gyümölcsöt, zöldséget. Remélem sikerülni fog. ;)
2009. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés,odafigyelek,énis remélem,és köszönöm:)
2009. jún. 20. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem járj úszni! De csak mellből nem lehet leadni, fogyózz, és akkor kisebb lesz! Meg legyen rajtad mindig (otthon is) melltartó, akkor nem lesz lógós. Minél többet fogysz, annál kisebb lesz.
2009. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor fogyózni kezdtem először a melleim mentek le, úgyh. szerintem ezzel nem lesz sokáig gondod. Vannak kifejezetten mellformáló gyakorlatok is, nézz szét neten, pl. glamouronline, femina stb.
2009. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kb akkorák voltak 15 évesen, én fogyókúráztam + futás, lépcsőzés, súlyzózás heti 3szor 1,5 óra. Lefogytam 8 kg-t és a cicim is 75B-s lett. Ajánlom még a sport melltartókat. Nagyon jól tartanak és kényelmesek. Persze nem olyan szépek mint amiket Calcedoniában meg itt-ott lehet kapni, de azok a 80-C-t nem is tartják meg rendesen. Dechatlon saját márkájának van sport melltartója és normális árban van a többihez képest,a minősége is nagyon jó.
2009. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!