Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a falásrohamokkal?

Mit kezdjek a falásrohamokkal?

Figyelt kérdés

Tizenöt éves fiú vagyok, és nyáron eléggé visszahíztam (eltűntek a kockák a hasamról és felszedtem pát kilót), ezt szeretném leszálkásítani, csak éppen egy bökkenő van. Öt-hat napnál nem bírom tovább a diétát, teljesen elborul az agyam és elkezdek módszeresen felenni mindent, amit találok. Mit lehetne tenni ez ellen? Próbáltam már almát meg hasonló alacsony kalóriatartalmú ételeket fogyasztani ilyenkor, de csak még éhesebb lettem tőle. Egyszer már sikerült leszálkásítanom magamat még május környékén - akkor könnyen ment-. Most meg nem tudok újra diétázni. Van valami tanácsotok?

(165cm 54 kiló)


2011. okt. 9. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt mondják a testmagasság mínusz 100 egyenlő a férfiaknál az ideális testsúllyal. Te még igaz gyerek vagy, de nem kell fogynod, az biztos.

Mit eszel? Írd le kérlek egy falásrohamos napodon mit eszel egész nap diéta keretében. Lehet keveset, a szervezeted éhezik, ezért jelentkezik a falásroham.

Az almáról sokan mondják, hogy csak éhesebbek lesznek tőle. Én nem, de egyszerre 6-ot eszek meg és nem üres (8 órája nem ettem-szindróma) gyomorra.

Eddz, sportolj, mozogj, a diéta akkor felesleges. Nem is diétázni kell, egészségesen táplálkozni. Ha így teszel nincs szükség a diéta által megírt megvonásokra, a cukor is zsír viszont kevesebb kell legyen.

2011. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt a testépítő-féle diétát követem ,tehát sok fehérjét és kevés szénhidrátot, napi 1000 kcal-t eszem, vagy kicsit többet (max 1300) bár az alapanyagcserém 1500 kcal, de általában nem tudom normálisan kiszámolni az elfogyasztott étel kcaltartalmát ezért fölfelé kerekítek. Ha falok, akkor gyorsan összeütök tejbegrízt, kenyeret, kekszet, péksüteményeket eszem, borzasztóan felpuffad a hasam és fizikailag is kellemetlen.
2011. okt. 9. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet :D
2011. okt. 9. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha falásrohamaid vannak, nyilván rossz a diétád. Számold ki pontosan az elfogyasztott étel energiatartalmát, és ne menj az alapanyagcseréd alá.
2011. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tiszta jó ez a klip...én is kb így nézek ki mint amikor falásrohamom van,mindent amit látok azt befalok... persze csak azt ami ehető XD
2011. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dagadt vagy.
2011. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15 évesen, 54 kilósan nagyon nem kéne az alapanyagcseréd alá menni. (Mondjuk másképp se). Azért vannak a falásrohamok, mert a szervezeted elküldi az infót az agyadnak, hogy éhezik, és az agyad kikapcsolja az önuralmi tényezőt.


Ráadásul pasi vagy basszus, ezekkel az adatokkal inkább gyúrj és tömegelj, ne fogyókúrázz már!

2011. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
falásroham azért van, mert esztelenül koplalsz
2011. okt. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!