Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezekkel a körméret...

Mit kezdjek ezekkel a körméretekkel? Hogy tudnék faragni rajta?

Figyelt kérdés

6. hete diétázom, és elég sokat fogytam, de szinte csak felsőtestből (tudom, nincs helyi fogyás, de ez akkor is vicces:D)

jelenlegi méreteim: 87-67-101, amivel mondanom sem kell, úgy nézek ki, mint egy tehén. Fogyi előtt 95-75-103 volt, amivel sokkal arányosabb voltam.

Mit tanácsoltok? Csináljam tovább a diétát, bízva benne, hogy lemegy a fenekemről is, vagy inkább hízzak vissza az eredeti állapotba, mert akkor legalább arányos voltam?

most felül úgy nézek ki mint egy anorexiás (kiálló bordák, durván keskeny derék, beesett has), alul pedig mint egy 100 kilós 40es nő (narancsbőr, lifegős fenék és combok...).

Szóval, mi legyen? 21L, 174/66 (73 kg-ról)


2011. szept. 25. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pont az ellentéted, csípőről ment le a legtöbb, és alig van derekam, kövérebben arányosabb voltam:-S

Ne hízz vissza, mert elképzelhető, hogy nem oda menne vissza... (Én is ettől félek, hogyha visszahíznék, már nem úgy lenne, mint előtte...)

Ez sajnos genetika, alkati dolog. Formálni tudsz rajta sporttal, meg feszesíteni a kényes részeket, de az arányokat nem tudod megváltoztatni:-S

2011. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, esetleg erősíts felülre..:S De amúgy az alkati dolgokon nehezen lehet változtatni. Amúgy szerintem azért menne le még belőle, ha folytatnád a diétát.
2011. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják,hogy ahol a legtöbb a felesleg onnan fogysz utoljára.Hasonló testalkattal,mint te csak 1-2cm kesebb.Szintén onnan megy a legkésőbb vagy lehet soha,mert én is kinlódok vele egy ideje.Próbálj meg combra és fenékre irányuló mozgást csinálni.Futás,bicajozás,stb.
2011. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi!


futok rendszeresen, de tudom, hogy helyi fogyás nincs :( egyébként ma mértem és már csak 100 cm :) lehet, hogy nem sok a változás, de tekintve, hogy 6 hét alatt csak 3 cm ment le, nekem már ez is bíztató. Mellé a combom 55, 62ről ment le, de még így is nagyon-nagyon vastag

2011. szept. 26. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!