Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek vágjak bele?

Szerintetek vágjak bele?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,155 cm és 63 kg

Nőni szeretnék még testhosszban és ez az egyetlen kívánságom már hónapok óta

Arra gondoltam,hogy mozogni fogok naponta legalább 2 órát és emellé rengeteg kaját fogok enni,de csak jó minőségűt ( tejtermék,hús,teljes kiörlésű kenyérfélék,gyümölcsök,zöldségek stb.)+ rengeteg folyadék


Szerintetek menni fog ? Tudom,hogy már 16 éves kor nem egy fiatal kor a növéshez,de nagyon akarom és nem akarom elfogadni,hogy nem érhetem el,mert tényleg nagyon szeretném

mi a véleményetek ?


2011. márc. 12. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

tudom hogy nem ezt a választ várod,de semmi garancia nincs arra hogy nősz még! persze nem árt ha normálisan kajálsz,de igazából szerintem nagy részben ez genetikán múlik!

vágj bele,egyél rendesen jó minőségű kajákat csak nyerhetsz vele,de ne ez legyen az álmod,célod az életben! ne akarj megfelelni a trendeknek,nem a magasság a lényeg,hanem hogy milyen ember vagy!

2011. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem a trendeknek akarok megfelelni,én akarok nőni

ksz a választ

még jöhet!

2011. márc. 12. 19:05
 3/6 A kérdező kommentje:

tényleg jöhetnek még válaszok,nagyon érdekel a dolog!

köszönöm előre is

2011. márc. 12. 19:24
 4/6 TheAnonymus11. válasza:
miért akarsz nőni 1szerűen nem értem
2011. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem is kell érteni
2011. márc. 12. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
a sporttól és a jó minőségű kajától nincs garancia, hogy jótékony hatása lesz a magasságbeli növekedéshez, de semmiképp sem fogja hátráltatni. szerintem inkább segít, mintsem gátolna benne.
2011. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!