Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fejlesszem az izomzmaimat?

Hogyan fejlesszem az izomzmaimat?

Figyelt kérdés
Az interneten elég ellentétes információk olvashatóak, ezért kérném a segitségeteket. Naponta fekenyomok kb. ameddig a karom bírja, valamint a lábak erőssítése céljából futni szoktam és felüléseket is végzek. Szóval az fekvenyomással kapcsolatban lenne az a kérdésem, hogy a fekvenyomást érdemes e mindennap csinálni, fog így fejlődni az izomzatom v. pihenőnapokat is be kel iktatni? Mint a fentiekből kiderült még elég kezdő vagyok, így nagyon megköszönném ha kisebb tanácsokkal is eltudnátok látni.
2011. jan. 18. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] Az izomnak regenerálódni kell,szóval nem(!!!)szabad 1 héten 1nél többször megdolgozni.Egyszer kell csak,de azt keményen,és nem 1 gyakorlattal hanem 3-4el,a fekvenyomás magába szart se ér.Olvasd el az alapismereteket,kajálj rendesen,tanuld meg helyesen kivitelezni a gyakorlatokat,és mehetsz terembe.
2011. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Futással izmot bonthatsz, felülés nem ér semmit, jó kaja nélkül semmi nem ér semmit.
2011. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kaját tekintve átálltam a fehérjében dús táplálkozásra, valamint zöldséget és gyümölcsöt is rendszeresen fogyasztok, a szénhidrátbevitelt pedig drasztikusan lecsökkentettem.
2011. jan. 18. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért csökkentetted le?fogyni akarsz?A szénhidrát is nagyon fontos. 5g/testsúlykilógramm-ot egyél meg minden nap rizsből,zabpehelyből,burgonyából,stb.
2011. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, egy kis fogyás is rámférne, de főleg nagyobb, formásabb kezet akarok, amin jól néz ki egy tetkó.
2011. jan. 18. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!