Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, miket fogyasszak?

Mit javasoltok, miket fogyasszak?

Figyelt kérdés
Neki álltam 2 hete gyúrni. Tömeget szeretnék növelni a lehető leghamarabb, minden féle por nélkül. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen ételekből egyek többet, vagy miket egyek/igyak gyakrabban.
2011. jan. 4. 13:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
3:24 te féreg csökevény, már gondolkozni sem tudsz olyan töppedt lett az agyad a sok koxtól, fejezd be gyorsan a képszerozást mert egy agysejted sem marad, annyi kb hogy kitörőld vele a segged:D És ne szólj bele az okosok dolgába, felesleges neked kérdéseken agyalnod, mert megárt:P
2011. jan. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
te esetleg akkor leszel okos ha a világon mindenki más hülye lesz
2011. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Da puta madre ***** válasza:
Hagyd a pics@ba h4xor, előbb utóbb mindenki rájön, hogy a hülyeséget irkálja, aztán utána hiába ír majd, mert el sem olvassák..
2011. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Az a baj, h sokszor hülyeséget ír, de olyat, amit a kérdezők hallani akarnak, és lehet rá fognak hallgatni, mindjuk ez nem a mi bajunk :)
2011. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Köpök én rá.Hát látom én is hogy olyan hülye mint a seggem kifordítva.De unatkoztam...Ezt a szerencsecsomagot meg olyan jó oltani
2011. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Haxor, nincsenek barátaid mert egy f/reg vagy és még féleszű is, csak azért jársz ide hogy az aberráltságodat kielégítsd szánalom vagy.
2011. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én már rájöttem hogy a hülyékkel értelmetlen vitatkozni.
2011. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Igazad van, most már Én sem fogok, úgyis azért veri magát és esik oltani, mert otthon a jancsikáját nem képes oltani:XD.
2011. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
neked taposóaknát kellett volna tenni a járókádba
2011. jan. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

XáXorXép válasza:

Rád céloztam te IQ light

2011. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!