Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi izmot tudnék felszedni...

Mennyi izmot tudnék felszedni júniusig?

Figyelt kérdés

Nagyon komolyan elkezdem megint szándékom szerint.

Fehérjét, és vitamint is már megrendeltem, kajára is figyelek.

Júniusig kb mennyi jöhet fel? most 38 as kezem van, 42 ről esett vissza mert félév kimaradt, de egy hónapja csinálom a visszaszoktatást, most kezdem majd intenzíven.

Gondolkodtam koxban is de egyenlőre ahhoz még pénz kéne meg még kezdő vagyok azért ahhoz, de namtartom kizártnak hogy májusba bevetésre kerül ha elmarad a várt fejlődés.


2011. jan. 2. 15:33
 1/4 Saten ‫҉ ***** válasza:
4125g-ot
2011. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg dologtól függ, de sztem a 42-es kar simán meglesz. Tehát a fél évvel ezelőtti formád visszanyerheted.
2011. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát azért annál picit többet szeretnék, de lehet túl nagyot várok el, a terv úgyis az, hogy tömegelek májusig kb, után szálkásító diéta, futás ,meg kardió....hogy formába lendítsem magam!
2011. jan. 2. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
kox.. legkönnyebb út heh?
2011. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!