Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék felszedni 20 kiló izmot?

Figyelt kérdés

180centi vagyok és 55kiló, 75kiló szeretnék lenni, úgy gondoltam, hogy heti 3 edzés, és testépítő étrend, protein szeletekkel, turmixokkal, 2 óránkénti étkezés.Mondjuk a 20kilóból az is elég ha 15 kiló izom a többi zsír, 1 év reális idő erre?Van esetleg itt olyan aki hasonlóan sovány volt de edzett és izmosabb lett?

Mindenféle tanácsot szívesen fogadok.


2011. máj. 31. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

mark86


tökéletes kajával,tápkieggel,kemény edzéssel 15 kiló izom 2 év kb +5 kiló zsír! protein szelet drága és felesleges+ turmix elég!

2011. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Èn 180cm vagyok szintén.

60 kg voltam, egy évvel késöbb 74 voltam, nem akarok hülyeséget mondani, úgy emlékszem mintha fél év is telt el ehez, de mondjuk egy évet.

Nem szedtem semmi cuccot, csak próbáltam rendesen enni.


Mi vékonyak, ha elkezdünk edzeni gyorsan hízunk!


Aki engem tanított, vele így edzetem kb minden csoporton:

kezdünk csak a rúddal

aztán felraktunk 5 vagy 10 kg , attól függ mien gyorsan akarsz "emelni".

addig emeltünk így amig elértük azt a súlyt ahól 1 tudtam csak felemelni.

Ez után lementünk egy súlyra ahól közepes, nem túl nehéz de azért érzed, ilyenkor már fáradt kell hogy legyél, itt 3 szor maradtunk, és végül befejeztük.


Minden nap egy csoportot edzettünk:

hetfö: hát

kedd: karok

szerda: mell

csütörtök: vállak

péntek: lábak

2011. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

például elején mikor mell volt, fekvö emelés vagy nem tudom magyarul mit hogy hívnak..

rúd (20kg), 10x

25 kg 8x

30 kg 6x

40kg 4x

csak 40 kg tudtam akkor felemelni

25 kg x10

már pár hónap után így nézet ki:

rúd (20kg) 12x

25 kg 10x

30 kg 10x

35 kg 6x

40 kg 6x

45 kg 5x

50 kg 4x

55 kg 4x

60 kg 2x

40 kg x10

2011. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 clint ***** válasza:
hormonrendszer, anyagcsere, kaja, sőt akár vércsoportfüggő is lehet. Szóval ki tudja?? 2 év alatt ahogy mark írta meg lehet egyébként, de ismerek olyant aki tisztán étkezik és évente 2-3 kilót tud csak felszedni izomba... ez van.
2011. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TOMAtm ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2011. jún. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 év alatt ha jó genetikája van is necces 15 kg izom csupán 5 kiló zsírral, + víz ről nem is esett szó.
2011. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!