Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikre lesz szükségem? (Testépí...

Mikre lesz szükségem? (Testépítés)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy segítsetek nekem összeállítani egy jó étrendet , kiegészítőkkel együtt..


jelenleg 165cm magas vagyok és 60kg. és 15 éves.

Nyáron szeretnék elkezdeni testépíteni. Sokat olvastam már , rég óta tervezem hogy elkezdem.

na most azt szeretném kérdezni elsősorban is hogy milyen étrendkiegészítőt(ket) szedjek ha izomtömeget szeretnék növelni.


Az étkezést megtudom oldani csirkemell+rizs+zsírszegény túró+tojásfehérje ..

Jelenleg tudomásom szerint 180g fehérjére és 240-300g ch ra van szükségem. napi 550-600g cs.mellet fogok fogyasztani, 250g rizzsel. +tk.szendvics suliban.

Na szóval mi lenne a leg célravezetőbb az én esetemben étrend kiegészítés kapcsán?


Szedjek e tömegnövelőt és fehérjét is egyszerre, vagy csak az egyiket, és mennyit, és melyikek a jók?

köszönöm a válaszokat


2010. dec. 31. 04:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

leppurd:


és szerinted meddig eddzek egész testre? 1hónap?

2011. jan. 1. 16:09
 12/13 Da puta madre ***** válasza:
Nem időtől függ.Ameddig a szervezeted hozzá nem szokik a terheléshez. Érezni kell.
2011. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Értem köszi.

Boldog újévet :D::D

2011. jan. 1. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!