Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépitéssel kapcsolatba,...

Testépitéssel kapcsolatba, segitség kéne!?

Figyelt kérdés

180cm, 80kg, F/16 vagyok,4 hónapja kondizok(szerintem elértem azt a szintet hogy használjak ilyenneket)

Arra lennék kiváncsi milyen 'kieg'-ekeket használjak.Tőmegnövelést(izom nővekedést)akarok elérni.

A kajálást megtudom oldani.A kiegészitőkkel kapcsolatba:

Van Creatin PH-X-em.(monohydrate-át nem kell) és CytoPro-t akarok venni(designer protein)(ezt találtam jó árba,és + tapasztalatokat hallottam róla).Olvasgattam az 'avinósavakról', ezek fontosak?? Mert a BCAA meg a GLutamin dicsérték, bár gondolom a többi is hasznos.

De a lényeg. Nekem mint kezdőnek: megfelelő étrenddel milyen 'kieg'-ek kellennek?? Előre is kössz.


2010. dec. 28. 00:31
 1/4 anonim válasza:

Ha 4 hónapja edzel fölösleges aminósavakra költene, normális étkezéssel is tudsz gyorsan fejlődni, persze segitené a regenerálódást de kezdőként tényleg nem ez a fontos.

Multivitamin, és tömegnövelő vagy tejsavó amit ajánlok esetleg creatin.

2010. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! A tömeged megfelelőnek tűnik igy kezdésnek, szerintem még ne használj kiegészitőket hiszen amiket tudnál fizetni elég gyengék. Inkább csirke + rizs ezerrel egy kezdőnek ez a meghatározó ha beáll a növekedés vagy elérted mondjuk az 1 évet utána szedhetsz. Vitamin az egy ami kivételt jelent azt mindenkinek kéne szedni-e arra érdemes befektetni daily vitamin scitic, ha van több pénzed multi-pro scitec.


Az aminósavak kezdőnek főképp diéta alatt van szerepe: megvédi a sovány izomszövetet a leépüléstől valamilyen szinten mindenképpen veszitessz de ezzel tudod csökkenteni jelentősen.És a regenerálódást és segiteni.

2010. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bénabéla11 ***** válasza:

szia, ne haragudj h beirom ide, de:

Testépitéssel kapcsolatbaN

kiegészitőkkel kapcsolatbaN

jó árbaN


ne keverd a -ban,-ben-t a -ba,be-val!


amugy meg hajrá! bár ugyanaz a véleményem! egyél rendesen, egyél c-vitamint, és edzés után egy turmix...több nem is kell, 4 honap alatt meg még nagyon az elején van az ember! nyomjad tovább és ha látod h megakadtal akkor probalj ki valamit!

2010. dec. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Saten ‫҉ ***** válasza:
Türelem, 4 hónap alig elég valamire. Egyél rendesen és fogsz még fejlődni
2010. dec. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!