Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol kellene még erősítsek,...

Hol kellene még erősítsek, mit kellene jobbá tegyek a testemen? KÉP!

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm előre is a hasznos kommenteket !


2010. dec. 27. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én például nem tudom megnézni a képet
2010. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elnézést,mostmár megnézhetitek!
2010. dec. 27. 17:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jónak tűnik,de a hátadat mondjuk nem látom.
2010. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ez te vagy, hiszen akinek ilyen nagy és kidolgozott izmai vannak tudatában kell már lennie hogy milyen lemaradaásai vannak. Szóval ehhez 3-4 év biztosan kell és nem ilyet kérdez "hol erősitsek" . Ez valami googlés kép. De aztán kitudja mellesleg minden elismerésem , irigylésre méltó test.
2010. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem Google-s kép,nézzetek utána,nem fogjátok megtalálni,mert ez NEM google-s kép

Egyébként nem hiszem,hogy olyan nagy probléma,hogy ilyet kérdek,több ilyen kérdést is látok itt naponta,de örülök,ha ennyire "profi"-nak gondoltok,hogy csodálkoztok,hogy kérdek ilyet

2010. dec. 27. 17:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ? Milyen magas? Hány kg? ha tényleg téged ábrázol akkor próbálok segiteni is :/

Csak olyan nem mindennapi tükrös ,vagy haver által készitett kép, hanem rendes modell pózolós, azért gondoltam kamu :P

2010. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
25/F , 186 cm
2010. dec. 27. 17:52
 8/13 A kérdező kommentje:
189 cm,bocs, és 96 kg
2010. dec. 27. 17:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ezekkel az értékekkel és a láthatóan alacsony testzsiroddal elég jó vagy... nem értem mi a problémód :)

Kéne egy kép elölről , hátulról is . A combot sem látom.

Am gondok lehet talán a csuklyád nem olyan magasba ivelt,a hátad nem elég széles,a combod,vádlid levan maradva a felsőtesthez. De ezt tényleg nem tudom megállapitani én egy oldalképből és más sem.


De én nem aggódnék miatta ennyit tényleg elég durva vagy, mennyi idő alatt sikerült összehoznod ezt a testet ? Szigorú az étrended hogy fentartsd ezt a testzsirt ?

2010. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Saten ‫҉ ***** válasza:
Hát ez még mindenképp csak egy fél test :D amúgy nem gondolnám, hogy valami le lenne maradva. Viszont mindenképp gratulálok szép eredmény :) de azért még egy lábbal megdobhatnál minket
2010. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!