Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel szerintetek mit érhetek el?

Ezzel szerintetek mit érhetek el?

Figyelt kérdés

...ha nem annyira figyelek az étkezésre,és mondjuk napi 20-30 percet foglalkozok a hasizom formálással?Pl ha 2 hónapig ezt csinálom mi fog történni?megy le a hason lévő zsírból,vagy nő a hasam,mert alatta izmosodik?

Tudom hogy az étkezés nagyon befolyásolja,csak kíváncsi vagyok.


2010. dec. 19. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
semmit
2010. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
erőseb lesz a hasad.Ezen felül semmit
2010. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit vastagodhatsz.
2010. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
agydaganatot érhetsz el
2010. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én azt mondom próbáld ki! Pontosan nem tudom mi lesz az eredmény, de úgy vélem 2 hónap kevés! A fontos az, hogy egyél rendesen! Sokszor a diéta nem segít. Napi 3 étkezéssel pontosan időszakonként lebontva és azzal a 20-30 perces napi edzéssel 2 hónapon belül látsz majd változást épp annyira, hogy meglásd van eredménye és folytatni fogod. Viszont fontos, hogy ne csak a hasad edzd hanem a mellhasod is. A kettő harmóniája adja ki a hasiznot! Sok sikert az edzésekhez! Ui: Az elemi erő sokkal erősebb mint a kondigépek hatása, ha nem csak izmos de erős is akarsz lenni akkor javasolom a karhajlítás-nyújtást-ez a fekvőtámasz (mell) és a felülést (has).
2010. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:

És a diéta nélküli mellkas, és hasedzés mennyit fog segíteni az ő háján? Mert szerintem semmit.

2010. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Kedves utolsó: Az sem segít a hájon, ha koplal, sőt! Ha nem eszik naphosszat semit akkor ereje sem lesz edzeni, plusz tönkremegy az immunrendszere. A diéta akkor hasznos, ha okosan csinálja. Ezért is írtam, hogy napi 3 étkezés, de az időben lebontva és mindig ugyan akkor! Sokan tévedésben élnek. Azt hiszik ha nem esznek semmit akkor eltűnik a háj. Ha tényleg nem eszik valaki 2-3 napig akkor tény, hogy a test elkezdi lebontani a fenmaradásához a zsírt, de olyan következményekkel járhat ami vissza nem fordítható. Ezért fontos az étkezés. Ha már nagyon megvonni akar valamit a testétől akkor inkább a kevesebb folyadékot ajánlom, persze azt is csak ésszel! Köszönöm a kérdését, fontos ezt tudni!!
2010. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De ki beszélt arról, hogy ne egyen semmit? A diéta nagyon nem arról szól.


Másik: Ha kevesebb vizet iszik, az mi a p*csáért jó?

2011. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tudom, hogy nem arról szól!! Pont ezt írtam én is! - ...sokan hiszik azt, hogy a diéta arról szól...!


A folyadék meg igen is számít! De ha nekem nem hiszel kérdezz meg valami sportoló ismerősödet erről a dologról.

2011. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, én eddig mindig csak azt hallottam, hogy több vizet igyon, ne kevesebbet.
2011. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!