Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a diétával érhetek el...

Ezzel a diétával érhetek el valamit?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2darab zsömle egy csirkecomb és egy nagy uborka


Ebéd: 1darab pirítós 2darab virslivel és egy nagy paradicsom


Vacsora: 2darab zsömle egy virslivel és egy nagy paprika


Ez így szerintetek jó?

Hány kcal lehet így benne?


2011. aug. 6. 11:54
 1/6 A kérdező kommentje:
elnézést a paradicsom helyett sajtot ennék! :)
2011. aug. 6. 11:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan virslivel akarsz diétázni? Ne csináld má'! 5-6 étkezés kell, ha csirkecombbal akkor csirkecombbal egye fene, de mondjuk vacsira csak fehérjét kéne tolni. Mozogni meg gondolom nem akarsz. Itt kiszámolhatod mennyi kcal: [link]
2011. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak egyél keveset,+ 1óra torna,sport,és kész.nekem bevált lefogytam 3 kilót,2 hét alatt!15-L
2011. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bix ***** válasza:

hogyne érthetnél el ezzel valamit shiftnégy


első körben eléred hogy az izom glikogén raktárait kifossza a szervezeted mivel mozogni nem fogsz ilyen nyúlkaja mellett, csökken a méretük, a terhelhetőségük.


csak ezek után érheted el ezzel a sz@r diétával hogy zsírhoz nyúljon a szervezet, persze aztán meg mehetsz le 30 kilóig, ne is álmodj hogy feszes leszel vagy formás. lapos fenék, még 30 kilósan is hullámzó combok járás közben... mennyi ilyen lányon röhögök nyáron nap mint nap... olyan aranyosak. az emberi hülyeség tényleg határtalan

2011. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bocs az offért ,de ezen jót mulattam : shiftnégy


:-)

2011. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Az ajtokilincset.
2011. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!