Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ekkora a hasam, mikorra...

Ha ekkora a hasam, mikorra érhetek el eredményt diétával?

Figyelt kérdés

[link] Itt a link. Picit a hátteret átszineztem, de a lényeg látszik.


Életmódváltás előtt állok, Heti 3-4X járok majd futni 40 percet, valamint ugyanennyi alkalommal 20-40perc torna.


A kajáláson is változtatok, napi 5x rostban fehérjében gazdag étrendem lesz. kerülöm a cukrot, szénhidrátot, üdítőket, lisztet, szemét kajákat, édességet és megiszom napi 3-4 liter vizet.


Ez így jó szerintetek? Pár hónap múlva lehet eredmény? Kgok nem érdekelnek, csak a centik.


Amúgy 164cm magas és 60kg vagyok.


2009. aug. 25. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

aranyos kis poci..nem vészes.. szerintem ha tényleg betartod amit írtál, akkor hamarosan látszani fog az eredménye.. én a helyedben nem hagynám ki a felüléseket sem..nagyon látványos eredményt hoznak..


24/L

2009. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem először a hasam ment le. Kevésbé volt kipuffadva, mint a tiéd, de az első dolga így is az volt, hogy sokkal laposabb lett. Szerintem kb. 8 kg múlva (mint nekem) már szép lapos lesz, ez meg ideális esetben akkor 6-8 hét (de nem csak a hasadról megy le az a 8 kg természetesen).
2009. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jujj köszi:)


akkor lassan hozzákezdem a változásokhoz... csak nem akarom elsietni, mert a hirtelen átállás nem biztos, hogy menne.

2009. aug. 25. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!