Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ez így vagy nem kellene...

Jó ez így vagy nem kellene erőltetni?

Figyelt kérdés

Felsőtestre olyan gyakorlatokat végzek, amivel izomnövekedést érek el, viszont lábra inkább szálkásítok.

Mindezt azért, mert nekem nem jön be ez a tipikus testépítő testalkat, h a combja legalább annyira kilóg a gerincéhez képest, mint a válla.

Sokkal inkább, h a lábak kevésbé nagyok, inkább formásak, viszont a felsőtest az elég "széles".

Hirtelen most Bojka jut eszembe a Vitathatatlanból, neki volt hasonló testalkata.

Aztán a kérdés lényege, h működhet ez így, vagy nem az igazi így edzeni?


2010. dec. 18. 18:41
1 2
 11/15 Da puta madre ***** válasza:

h4xOr!! De azért figyelj oda, hogy házi izmot építs, mert az jobb, meg erősebb. Meg az nem is megy le rólad.

Szerintem az lehet a titok (el ne mondjátok senkinek), hogy megedzed rendesen a lábadat, és mikor végeztél, akkor egy spaniferrel jól körbetekered a csípődet, megszorítod csutkára, aztán amikor már kékül a lábad, akkor az jó, mert nem kap annyi tápanyagot. A lényeg, hogy szorosra. hamar leszálkásodik...

2010. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én arra gondoltam hogy egy csiszolatlan fadarabbal kell dörzsölni és akkor SZÁLKÁS lesz.Vagy hallal.Az izmok levegővel töltését pedig kompresszorral próbálom megoldani.

Ha jövőre a superbodyn láttok 1 michlein babát az én leszek és akkor a kísérlet sikerült



Am próbálok kifejleszteni 1 új állatfajt is.Bodycsirke lesz a neve.8 melle lesz(természetesen mind filé)és 2 lába.Semmi toll,comb meg ilyen felesleges dolgok.Csak a lényeg

2010. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Da puta madre ***** válasza:

Na csak aztán vigyázz, nehogy a szálkáid kibökjenek, aztán kijöjjön a levegő, mert akkor jönnek a másik (a gyúrósok miért olyan kötekedőek) kérdés emósai, aztán jól kiröhögnek...


Bodycsirkét, meg ha sikerül, szólj, aztán veszek. Okosba megegyezünk.

2010. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
X'D
2010. dec. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Clem ***** válasza:

Hát úgy látom nem tudjuk meg a nagy titkot..pedig kipróbáltam volna..1-2 emberen..!:)

Ezt a sok bölcsességet valaki lefordíthatná angolra és elküldhetnénk Jay Cutler-nak...hát ha küldene pár repülő jegyet meg belépőket a jövő évi MR.O-ra hálája jeléül...mert ilyen frankó dolgok mint ezen az oldalon nem jut ám eszükbe az idióta amcsi guruknak...!:)

2010. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!