Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ez így vagy nem kellene...

Jó ez így vagy nem kellene erőltetni?

Figyelt kérdés

Felsőtestre olyan gyakorlatokat végzek, amivel izomnövekedést érek el, viszont lábra inkább szálkásítok.

Mindezt azért, mert nekem nem jön be ez a tipikus testépítő testalkat, h a combja legalább annyira kilóg a gerincéhez képest, mint a válla.

Sokkal inkább, h a lábak kevésbé nagyok, inkább formásak, viszont a felsőtest az elég "széles".

Hirtelen most Bojka jut eszembe a Vitathatatlanból, neki volt hasonló testalkata.

Aztán a kérdés lényege, h működhet ez így, vagy nem az igazi így edzeni?


2010. dec. 18. 18:41
1 2
 1/15 Saten ‫҉ ***** válasza:
Szerintem mielőtt ki mersz írni egy ilyen kérdést tanuld meg az alapokat... ez szörnyű! Mennyit foglalkoztál eddig a témával
2010. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Da puta madre ***** válasza:

Az izomnövekedés, és a "lábra inkább szálkásítok" semmit nem ér, mert egyik üti a másikat. Egyszerre csak egyik megy.

Olvasgass utána a dolgoknak, utána eddzél.

2010. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Fél éve tolom, de eddig rendesen ment a láb is, aztán mondom ez nekem annyira nem bejövős, mert az jó, h nőtt a karom, de mellette a combom is...

Gondoltam megkérdem, h mennyire jó, de akkor azt mondod, h felejtős?

A témával magával meg annyit, h csináltattam egy edzéstervet meg étrendet, meg kiselőadást hallgattam h mit h, aztán tolom.

2010. dec. 18. 19:01
 4/15 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem, h akkor ezt h tudnám összehozni?

Ha egyáltalán össze lehet,de gondolom igen, mert nem egy olyan gyereket ismerek, h izmos felsőtest, lábaik meg pálcikák.

2010. dec. 18. 19:08
 5/15 Da puta madre ***** válasza:
Ha neked ez a vágyad.... Menj, gyúrjál mindenre, kivétel lábra, a tested majd leszopkodja a lábadról az izmot, mert nem kell neki, ha nem edzed.
2010. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

a hülye haverjaidnak azért nincs lábuk mert elve nem edzettek rá(vagy szarul)ami 1 szánalmas dolog.Ha nem edzel lábra vágd le.Úgysem kell


A másik fele hogy szálkásítani étrenddel lehet.Vagy te felsőtestre tömegelő étrendet csinálsz lábra meg szálkásítót?(ezt úgy kell hogy addig szugerálod a combodat amíg oda nem kezd kevesebb tápanyag menni.)

Amúgy mit vártál a lábedzéstől?Hogy a lábadra majd nem megy izom?Vagy mi?Kapjál már a fejedhez...

2010. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Clem ***** válasza:

"Felsőtestre olyan gyakorlatokat végzek, amivel izomnövekedést érek el, viszont lábra inkább szálkásítok."

Én mindenre nyitott vagyok ha látok benne logikát...ez a technika nagyon érdekelne hogy ezt hogy valósítottad meg eddig pontosan..?!:)

Bár ez a láb kérdés ERŐSEN a gyengéim közé tartozik.. de ha nem akarod hogy "túl" nagyok legyenek akkor csak kéthetente edzd őket de ne hagyd el az edzésüket..én ezt javaslom!(-de ez is hülyeség!:)

Vagy kérdezd meg Bojkát..?!:)

2010. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Clem ezekre a spéci titkos sötét technikákra én is kíváncsi vagyok.Most a felfújt izmokat akarom létrehozni.És zsírból akarok izmot csinálni.(ugye ha disznózsírból csirkemellfilé sikerülne az költséghatékony lenne)

De a kérdező által felvetett dolog is érdekelne.A hátam kicsit túlfejlett jó lenne szálkásítani amíg a mellemet építgetem:D

2010. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Clem ***** válasza:

:) Engem ez tényleg érdekelne...főleg hogy azt írta hogy mikor elkezdte, erről még egyeztetett is egy HOZZÁÉRTŐVEL...ez vagy Shobert Norbi volt..vagy van egy másik GURU is ebben az országban ...?!:)

De néha az őrültségnek tűnő dolgokból lesznek a leghatékonyabb technikák...!:)

2010. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nincs!Norbi az egyeduralkodó TUDÓS!
2010. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!