Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot üzhetek ha...

Milyen sportot üzhetek ha kiment a térdem ezért nem szeretném meg erőltetni?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és már mind a két térdem kiment, de mégis szeretnék valamit sportolni ami nem veszélyes a térdemre nézve :)
2011. aug. 8. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
úszás?
2011. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pár napig pihentesd, aztán fokozatosan kezdhetsz biciklizni vagy úszni, ezek a leginkább térdkímélőek, mert megerősödnek a combizmok, és nagy terhet vesznek le a térdről. nekem is volt térdproblémám, nekem ezt mondta az orvosom, aki nagyon jó traumatológus
2011. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meditálj először is képzed el hogy meggyógyul érezd a gyógyító energiát.


A biciklizést nem javaslom nekem csak jobban fáj tőle.


Maszzirozd meg a térd feletti és alatti részt valamint a hajlatot ez is elősegiti a gyógyulást

Én a sétálást javasolnám esetleg pilates végezhető rézét

2011. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pihentesd amíg nem gyógyult. addig statikus edzés, hogy az ízület ne mozduljon el.

pl. megtartod magad az egylábas guggolás egy pozíciójában, de konditeremben még több lehetőséged lenne.

2011. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Musztafa Kebab ***** válasza:
Mi lett a dolog vége?
2021. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!