Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kirajzolódjan...

Mit tegyek, hogy kirajzolódjanak az izmaim? (kép lent)

Figyelt kérdés

Szeretném,ha szép szálkás lenne a hasam és a combom.Mit tehetek ennek érdekében?MOst ilyen vagyok:

[link]


2010. dec. 13. 19:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ezesetben akkor bocs hogy b@sztattalak azt hittem azt akartad hallani hogy milyen szép vagy!
2010. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Semmi baj.De ha azért tettem volna fel a képem,akkor nem ebbe a rovatba teszem és arccal együtt.Egyébként meg nem tartom magam szépnek.Ilyen testet szeretnék és ettől nagyon messze állok: [link]
2010. dec. 13. 20:54
 13/19 anonim ***** válasza:

shakirának azért van rendesen hasizma, de a két képet összehasonlítva a tiéd jobban tetszik :)

a combod is normálisnak mondható, de megértem ha akarsz még belőle fogyni, én is legszívesebben gyilkolnám le a testzsírszázalékom, pedig fiú vagyok, és a kockák is látszódnak a hasamon.


még annyit érdemes tudnod, h napi 5-10x egyél, kondiznod is érdemes, mert az anorexiások sem azért olyan rondák, mert nincs rajtuk zsír, hanem azért, mert az izmot is lepusztították magukról a koplalás alatt.


mindezért ak lesz igazán szép a tested, ha konditeremben is megmozgatod magad, és ott van futópad is, stb.

itt a buda fitnessben nagyon olcsón tudsz edzőterembe járni, és szívesen látjuk az ilyen szép lányokat ;)

2010. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,de nem tudom,hol van az a Buda fitness.Nem vagyok budapesti.Vagy melyik városban van?
2010. dec. 14. 06:34
 15/19 anonim ***** válasza:
Gondolom Budapest Budai részén lehet a nevéből ítélve;)
2010. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam.De Buda fitness-t lehet valaki vezetéknevéről is elnevezni, ezért gondoltam,hogy esetleg nem is a fővárosban van.
2010. dec. 14. 09:32
 17/19 anonim válasza:
koxolni kell keményen...
2010. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jók az adottságaid.

Nem láttam életkort kiírva, így nehéz megítélni a mostani formád.

Átlagos 18 év körülinek tűnik, max. 20.

Testzsír nem sok, ideálisnak mondható, de az izomzatod tónustalan, alulfejlett.

(innen a kislányos alkat, ami nem baj, amennyiben valóban kislány vagy) :-)))

Testzsír százalékot a Te esetedben az izomtömeg növelésével lehetne javítani, ami az izom:zsír arány javulását, ezáltal gyorsabb metabolizmust tesz lehetővé.


Télen ideális elkezdeni a konditermi edzéseket, és optimalizálni a táplálkozást.

Ez elsősorban a fogyasztott ételek minőségére értendő.

2010. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
26 vagyok:(
2010. dec. 14. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!