Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kirajzolódjan...

Mit tegyek, hogy kirajzolódjanak az izmaim? (kép lent)

Figyelt kérdés

Szeretném,ha szép szálkás lenne a hasam és a combom.Mit tehetek ennek érdekében?MOst ilyen vagyok:

[link]


2010. dec. 13. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ez te vagy, és fogyni akarsz??? Hidd el nekem: GYÖNYÖRŰ TESTED VAN!!!

23/F

2010. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A hasaddal nincs semmi baj, csak van valami kosz a köldöködben.
2010. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van, nagyon szép tested van :D
2010. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hú,de vicces vagy (második):( Mi felénk azt piercing-nek hívják.És köszönöm a pozitív hozzászólásokat,de azért a testzsírszázalékomon lenne mit faragni.Ez ügyben adna valaki hasznos tanácsot?
2010. dec. 13. 19:41
 5/19 anonim ***** válasza:
Mond ,hogy nem akarsz fogyni légyszi?
2010. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ja hát ha ezt akartad hallani, akkor tessék, szép a tested nem kéne ennél jobb
2010. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
minek akarsz fogyni? hogy kisebb legyen a melled? mert fölösleg nincs rajtad, az biztos.
2010. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Gondolom edzel azért.Növeld az edzést heti 5-6-ra,a napi ch-t meg csökkentsd le 1-1.5g/tskg-ra.A fehérjebevitelre meg figyelj,egyél rendesen.
2010. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
mell nemsok:P
2010. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok,hogy mell nem sok,és sajnos nem tudok vele mit csinálni.És nem azt akartam hallani,hogy jó a testem,nem ego növelésre tettem fel a képet,hanem gondolom azt ti is látjátok,hogy combban és fenékben sajnos nagyon erős vagyok.Hetente legalább 3-szor 4-szer tornázom.Jó idően futottam is és bicikliztem.De mióta ez nincs,mintha puhultam volna és nem teszik.De azért kaptam hasznos választ is, köszönöm.
2010. dec. 13. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!