Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy súllyal vagy kis súllyal...

Nagy súllyal vagy kis súllyal szálkásítsak?

Figyelt kérdés

Járni fogok konditerembe. Az lenne a fő célom, hogy ledolgozzam a zsírt magamról. Szálkásításhoz melyik a jobb választás? A nagy súly vagy a kis súly?

18/L


2010. dec. 10. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az hogy kicsi vagy nagy a súly nem attól függ hogy hány kilóssal csinálod.Ha pl te 100kilóval nyomsz fekve én meg 40el az nem jelenti azt hogy én kicsivel csinálom me én ebben az esetben max annyival tudom,tehát nekem így az nagy súly.De ha a 40kiló helyett csak 20al vagy 10el csinálom akkor használok kicsi súlyt.

Sosem magadhoz kell viszonyítani hogy mi a kicsi meg mi a nagy

2010. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

a lényeg, h a zsír akkor ég le rólad a leggyorsabban, ha aerobrdzést végzel, mégpedig úgy, h a pulzusod 120-140 között maradjon, így állítsd be az intenzitás.


ezt teheted futással, kerékpározással, v különböző kardiogépeken, és gyönyörűen le fogsz tudni szálkásodni ;)

2010. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
Valahogy már nincs erőm az ilyen kérdésekre válaszolni
2010. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Clem ***** válasza:

Ha járni fogsz terembe..akkor ott lenni kell edzőnek is..kérdezd meg őt...ha szerencséd van nem egy idióta és ő normálisan elmondja neked hogy kellene..!:)

Jó étrend+kardio+súlyzós edzés -megfelelő összehangolása szükséges ebben a fontossági sorrendben ha "szálkákra" vágysz!

2010. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!