Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha már valaki naturálon...

Ha már valaki naturálon teljesen ki van edzve akkor már az is hátráltatja a gyors mozgásban?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy akik elég izmosak sokkal lassabban tudnak futni, meg erősek ütni is erőset tudnak de lassan(azt hogy?:O ) és összességében lomhábbak...
2010. dec. 5. 12:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg nem mehet ilyen harcművészeti edzésekre olyan aki úgy izmos
2010. dec. 5. 12:20
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem fejtem ki de ez így hülyeség. Ütést számold ki 7.-es fizika.
2010. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hátráltatja. Ez azért van , mert amikor izmos vagy az izmok "Bemerevednek" és sokkal lassabb az ütés sebessége. De ezen lehet javítani pl ha harcművészetre jársz ott általában sokat szoktak nyújtani meg " Harcolni" pl a lábnak a szalagait is meg kell nyújtani, ahoz hogy magasra , de fájdalom nélkül tudjanak rúgni. Karoknál ugyanez néz meg ha egy erős ember üt a levegőbe de életébe nem tanult harcművészetet csak gyúrt az izmok nem lötyögnek rajta. De ha egy ember aki kigyúrt és tanul harcművészetet annak az izmai lötyögnek ütésnél mert megvannak lazulva ( ez nem azt jelenti , hogy gyengébb vagy). Ez az én véleményem.
2010. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem én mondtam, hanem ilyeneket lehet összeolvasni sok helyt
2010. dec. 5. 12:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Aki naturálon profi testépítő nincs ideje harcművészetre, ez ilyen egyszerű. Óramű pontosan étkezni, pihenni stb..
2010. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De hogy valaki elérje a korlátait 10-15 év edzésmúlt kell.
2010. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy olyat lehet csinálni hogy mondjuk egy ember aki lehetne szteroid nélkül 100kiló is max nem megy el addig direkt hanem marad 90kilónál ?
2010. dec. 5. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Amikor csak kondiztam és kigyúrtam magam elég rendesen/183/95/,majd lementem küzdősport edzésre a következőket vettem észre magamon és a hozzám hasonlókon.

A túl nagy mellizom miatt nem volt elég szűk a kettős fedezék,a nagy bicepsz totálisan fölösleges,az állóképesség nulla,három menet bunyó után nem kaptam levegőt.

2010. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele pedig még bőven messze vagyok a "kigyúrtságtól"
2010. dec. 5. 12:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Állóképesség hogy jön a kigyúrtsághoz? Úgy mondod mintha azt nem növelhetné bákri tömegtől függetlenül..
2010. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!