Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet valaki gyors és ügyes,...

Lehet valaki gyors és ügyes, annak ellenére ha maxra van "gyúrva" naturálon?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyen Jason Statham féle fickókra vagy Vin Diesel félére
2009. nov. 22. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

"maxra van gyúrva"

közülük egyik sincs! Naturálon, maxra gyúrva, a genetikai határán kb. Lénárd Lajos ( [link] ) állhat.

A kérdésre a válasz pedig igen! Lehet valaki gyors, ügyes és hajlékony, de ahhoz nyújtani kell!

2009. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs de ez testépítő kb 52es karral ami lehetetlen szerek nélkül ha nem koxol akkor is iszik csomó löttyöt plusz kreatint szed ha meg nem akkor csak sztero... genetikai határ embereknél olyan 42-46 körül van mellben nemtom hogy van ez de karátmérő tuti így van
2009. nov. 22. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Mindenkinek meg van a saját genetikai határa. Lehet neked 42cm nekem 48 neki pedig 54 cm, ha csak a kar kerületét nézzük. "Mindenféle löttyök és kreatin" - szerinted a fehérje és a kreatin dopping? Mert akkor el kell, hogy keserítselek, mert a válasz: NEM! Ezek jó minőségű koncentrátumok, boltban kaphatók. Szójából, tojásból, tejsavóból készülnek, ami ugye nem dopping...

Lénárd Lajos pedig 100% naturál, soha nem koxolt!

2009. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
te bolond vagy nem azt írtam hogy a fehérje és a kreatin szteroid, arról külön írtam , ezek tápkiegek...
2009. nov. 22. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
én vagyok a bolond? szerintem meg TE nem értesz semmit a dologhoz! A profi testépítők RENGETEG tápkieget megesznek és mellette kox. Olyan nincs hogy vagy ez vagy az... -.-
2009. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen mert én nem élek tápokon és nem vagyok testépítő, nem kell magadhoz viszonyítani senkit,
2009. nov. 22. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Oké, értem én. Lehet edzeni, hogy izmos legyél meg minden szép és jó dolgokat is csinálni. Nem kell táplálékkiegészítőket enni, lehet mekiben kajálni, úgy hogy izmos legyél közben.

Lehet, de ez ÖSSZEHASONLÍTHATATLAN a testépítéssel. Ezt kell elfogadni, ez a lényeg. Nem kell mindenkinek grammra számolnia a kajáját, ha csak egyszerűen jól akar kinézni.

A másik dolog, hogy te kezdtél a maxra való kigyúrásról dumálni, hát megmutattam neked, hogy mi az. Ennyi :)

2009. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!