Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy testépítőnek mennyire...

Egy testépítőnek mennyire hátráltatja a cigaretta a növekedését?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy. Aki cigarettázik az nem testépitő.
2010. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem? Akkor Markus Rühl nem testépítő? De akkor mi?:D
2010. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, de én mindigis utáltam.
2010. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bocipók ***** válasza:
83%

A dohányzás tönkre teszi többek között az ereket is.

Mivel a testépítésnél (is) nagyon fontos, hogy megfelelő legyen a keringésed (tápanyag és oxigén szállítása a sejtekhez stb.) ezért szerintem egyértelmű, hogy nem csak hátráltat, hanem leépít.

2010. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
ha ilyet meg kell kérdezned, akkor talán másik sportot kellene keresned. pl tudom ajánlani a kocsmai sörváltót.
2010. aug. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Minden válaszolóval egyetértek.Szokj le!! Tudom,hogy nehéz mer én is cigiztem,de hidd el megéri!!!
2010. aug. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Lényegben semmi hátrányt nem okoz.Az hogy lerakódik az erekben nagyon lassú folyamat és sokaknál nem is jelentkezik.

Egyedül az étvágycsökkentő hatása okoz hátrányt.De valakinek ez sem zavaró

2010. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A cigaretta egy testépítő számára káros hatással vana testére.Kérlek szépen a nagy testépítők nem tisztán csinálják!Ők nyugodtan cigizhetnek mellette,de nem hiszem hogy az életük része,mivel ezek lebontják az izmokat.Ugyan így az alkohol is.Hátráltatja sőt meg is akadályozhatja hogy az izom normálisan növekedjen.
2010. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!