Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért éri meg szerintetek...

Miért éri meg szerintetek testépítőnek lenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 20:37
1 2 3 4
 21/37 Nostro the overlord ***** válasza:
De természetesen ide is várom a képet kedves soproni szupermen guglin úgyis megtalálom :)
2010. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

vannak azért nagyon zokni emberek.Ma is a 2 szteroidos kérdés:D


Amigo neked még ezt ajánlom figyelmedbe: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2010. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Azért az se rossz, amelyik véreset húgyozik a stanazoltól, és meg sem fordult a fejébe, hogy abbahagyja....

:-))9

2010. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
6%
Először is gyennyhuszár nem 16 vagyok, hanem 22. És a f*sz ki van azzal, hogy sok testépítő azt hiszi, hogy nagydarab meg izmos akkor már kemény is és szétver mindenkit. Csak feszengeni tudtok a semmire. Amúgy ha tudnál olvasni te csíra akkor észre vehetnéd, hogy amit legelőször írtam az nem fikázás volt hanem a tények. Az hogy nem tetszik nektek az, hogy úgy hívnak titeket gúnyból, hogy "kondirudi, szteroidhuszár és egyéb", azt megértem, de ugyanakkor jogos, ugyanis sok kis p*csömöccse ott menőzik az edzőteremben, hogy így-úgy izmos, ráadásul cseszegetik azokat akik az edzőteremben mondjuk mást csinálnak (én is járok edzőterembe, mert otthon nincs bokszzsákom, ezért lejárok zsákolni, meg haverokkal kesztyűzni egy kicsit), és már többször szóltak le, hogy a küzdősporttól nem leszek erős, se izmos. Viszont nem érdekel engem. Ki akar kinézni úgy mint ők? Jó aki testépítéssel foglalkozik az igen, de én speciel nem. Nem tudom, hogy ott Pesten kik járnak az edzőtermekbe, de itt sopronba csak csupa újgazdag csicska, aki ettől érzi magát keménynek, meg rohadt népszerű nálunk a gyúrás, a küzdősportok kevésbé, nem is népszerű. Ezért lett elegem,és azért akadok ki,mert a sok izomarc nem fogja fel, hogy a testépítéstől hiába lesz erős verekedni nem fog tudni a diszkóba, amikor meg lecsapja egy olyan aki nem gyúr mert mondjuk például kick-boxol, akkor meg jön a duma, hogy a küzdősportolók milyen agresszív állatok. Nekem nem a testépítéssel magával a sporttal van bajon (igaz van róla egy véleményem, de az az én dolgom), hanem akik űzik, az átlaggal, és tudom hogy nektek sz@r mert így egy kalap alá vesznek titeket, de akkor legalább ti mutassatok példát a sok kis koxos arcnak.
2010. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Nostro the overlord ***** válasza:

Nézzük csak mi volt az első hozzászólásod?


"A testépítés az sportág? Nem csak egy edzésforma? Bár várjunk csak végül is, rendeznek belőle versenyt is, amikor ott feszengenek és pózolnak a kondirudi-gyurmagyurka-szteroidhuszárok egy szál kisgatyóban barnítókrémmel meg olajjal bekenve. Na meg a bodybuilder nőnek nevezett lények is. (Undorítóak a testépítő nők, fujj)"


Tehát akkor ha ez nem fikázás volt te menő 22 éves boxoló akkor meg micsoda? Nekem semmi bajom nincs a küzdősportokkal veled ellentétbe én nem általánosítok...

2010. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Na azt ne mond, hogy nem így van. Ilyen egy testépítő verseny? Igen, mert ott kell tudni pózolni is és be is vannak kenve barnítóval. Akik ott részt vesznek szednek valami cuccot? Igen. Amit meg a testépítő nőkről mondtam, ezt nem csak én gondolom így hanem sok más férfi is. Ennyi. Csak a tényeket mondtam el.
2010. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Nostro the overlord ***** válasza:

Na jó... én erre nem érek rá inkább megyek edzeni... csak egy jó tanács:

Ha nem szereted a testépítőket ne írj a testépítős kérdésekhez. Van egy csomó küzdősportos is olvasd inkább azokat.

2010. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Aki csak "menőzésből" testépít, azzal ugyanúgy nem tudok azonosulni, mint aki azért küzdősportol, hogy a diszkóban tudjon verekedni !

Ezek kb. egy szint....

A kérdés SPORTOLÓKRA vonatkozott, a "testépítő" nemegyenlő "gyúrós hülyegyerek" !!!

2010. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Na akkor kedves Amigo, mond el nekem, hogy mi a nagy különbség a gyúrós gyerek és a testépítő között. Világosíts fel akkor. Most komolyan. A véleményedre vagyok kíváncsi.
2010. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Aki testépítésbe kezd, annak általában valami célja van.

Nem elégedett a kinézetével, változtatni akar a fizikumán, egészségesen akar élni. (mivel ez egy életmód, ami napi 24 órában működik)

Aztán idővel eldől, hogy van -e tehetsége, tud és akar -e följebb lépni, versenyezni, esetleg modellkedni ( Calvin klein :-D)

Ezt hogy elérje, sokat kell tanulnia, és rendkívül kitartónak és fegyelmezettnek kell lennie....

Nem úgy, mint a divat-gyúrósok, akiket te a diszkóban, vagy a lepukkant edzőteremben látsz. Ők maximum a csajoknak akarnak tetszeni, feszíteni a diszkóban (csak karra, mellre dolgoznak, lábazni még véletlenül sem látod őket)

Hamburgert esznek, isznak és esetleg hétvégén pár csíkot is felrántanak. SEMMI KÖZÜK A TESTÉPÍTŐKHÖZ !


Aki a hétvégi party-korszak után is folytatja, esetleg meglett családapaként sem a kocsmába jár a haverokkal és nem a meccs/sör/kocsik jelenti számára a szentháromságot, hanem az edzés/táplálkozás/pihenés és esetleg még 60-70 éves korában is eljár terembe edzeni, pusztán az egészsége megőrzése és a jobb életminőség fenntartása miatt....na AZ a testépítő.


Nemrég jártam Bp-en az egyik első testépítő teremben (Spartacus), olyan idős emberekkel találkoztam, akik már 25-30 éve is ott edzettek !!!!

És nem azért, hogy a nyugdijas klubban le tudják nyomni a Pistabácsit, ha beszól, hogy "mitnézöl gecccíííí?"

2010. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!