Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el edzeni?...

Hogyan kezdjek el edzeni? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni gyúrni,mostanába elég sokat olvasok a témával kapcsolatban és folyamatosan csak szívom a tudást :) De szükségem lenne egy jó edzéstervre is. Aminek hiányában nem tudok semmit se csinálni. Értem,hogy mindenkinek saját maga által, ill. saját magára kialakitott edzés tervet kell alkalmazni,de akkor is biztos van olyan amilyet sokan használnak,hogy elindujanak a testépítés rögös utjain.Ismerem a shop.builder.hu oldalt ahonnan nézegettem edzésterveket ahol még talán a legjobb az alap tömegnövelő de arra is sokan mondták hogy kevés gyakorlat van benne,nincsenek jol párositva az izom csoportok stb. Ebben kérném a segítségeteket.Röviden egy jó ezdéstervre lenne szükségem ami alapján edzek a terembe...
2010. nov. 30. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első 1-2 hónapban ne a bontásokkal szórakozzál hanem az agy-izom kapcsolat kialakításával és a terhelés megszokásával.

Kis súlyos gyakorlatok közepes ismétléssel és mérsékelt intenzitással.

Minden edzésen legyen 2 nagy alapgyakorlat(pl felhúzás meg döntött törzsű evezés)és kisebb izolációs gyakorlatok akár géppel.A súlyokat ne az erődhöz igazítsd hanem kis súllyal dolgozz és kész.Aztán hetente dobjál rá 1 keveset.

1-2 hónap után összedobsz magadnak valami értelmes edzéstervet aztán hadszóljon

2010. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor egy két hónapig elég lesz nekem ez is ?

[link]

és akkor mindig amikor lemegyek (egy héten 2x 3x) ezt csináljam végig alapozás cím szó alatt ? :)

2010. nov. 30. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Lényegében igen.
2010. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!