Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek neki? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
21/F vagyok, 4 évig voltam depressziós, most úgy néz ki kijöttem belőle. Soha nem volt még barátnőm, most szeretnék egyet, de nem tudom hogy csináljam. Hol szoktak ismerkedni a normálisabb lányok? Merre próbálkozzak és hogyan (milyen szöveggel)?
2011. okt. 21. 20:50
 1/5 DiMalto ***** válasza:
a te esetedben az ismerös lányok között nézelödj,elsősorban velük "könnyebb" dolgod lesz,mint egy discóban vadidegenekkel......
2011. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából bárhol. Ha van valami hobbid: sport, valamilyen kör, bármi, ahol nagyobb társasággal találkozol, akkor pl. ott. Jó kezdés, ha van egy közös pontotok.. Bármit is csinálsz, első, hogy jól érezd magad, akkor fogod a lejobbat mutatni magadból, ha lánykereső projektet indítasz, az viszont elég izzadtságszagú lehet, és lehet pont taszítani fogja a lányokat. Elismerésem, hogy kijöttél a depresszióból!
2011. okt. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz megint depressziós lenni akkor jó lesz ha vigyázol a lányokkal! csak okosan!

tudod:

"az első iszonyú fontos lépés az, hogy megtanulunk állni,

Állva várni, és így közben jöhet bármi meg tudsz majd állni.

És ennek tényleg hasznát veszed,

Amikor majd a dolgaidat egymás után teszed.

De elegendő egy gyenge szellő és máris,

Kidőlt a sorból mindenki aki billegális.

Hisz lehet Párizs, Róma, New York vagy Peking,"

2011. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én igenis ajánlom a diszkót, de ésszel. Ne nagyon várj sokat tőlük, ne lepődj meg ha lekoptatnak esetleg, stb. Főleg ne szeress bele az első riba*cba aki igent mond. Arra nagyon jó hely hogy tapasztalatokat szerezz, könnyen összejöhet néhány numera is. Ha már nem félsz a puncitól onnantól minden könnyebben megy.

A depressziódról pedig kussolj egészen addig amíg nem lesz egy szerető normális barátnőd, ugyanis a legtöbb lányt taszítja az ilyesmi. Szóval, ez tipikusan olyan dolog amit már összejövés után kell tálalni.

Egyébként bárhol próbálkozhatsz, szöveg nem kell, bármi jó, ha szimpi vagy egy nőnek azt észre fogod venni. Eldumálgattok kicsit kérsz vmi elérhetőséget kb ennyi.

2011. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
keress rám facebook-on és segítek neked tanácsot adni karaba boglárka
2011. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!