Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek ismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek ismerkedni a lánnyal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány iwiw-en. Neki teljesen idegen vagyok míg én egy kicsit többet tudok róla. Van egy-két közös ismerősünk. Az a helyzet, hogy személyesen jobban az ismerkedés, mint iwiw-en.
2010. jún. 22. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A közös ismerősök segítségével hozz létre egy randit.
2010. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg pont azon vagyok. De elfelejtettem leírni, hogy a közös ismerőseimmel ritkán szokott találkozni. Most a legrosszabb verzióra gondoltam, hogy ők se tudnak segíteni, akkor mi van?
2010. jún. 22. 14:36
 3/10 anonim válasza:
Írj neki levelet iwiw-en oda nemkell olyan nagy bátorság. Ha nem látja a levelet (azokat énsem nézem meg)akkor hívd fel és hívd el egy randira ;D
2010. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Funktasztikus ***** válasza:
kérd el az msnjét..
2010. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az iwiw-en való ismerkedés a gyengeségem. Ezért nem merem megtenni. Felhívni pedig nem tudom, mert a száma sincs meg. Sőt, utólag kiderült, hogy egy közös ismerősünk sincs. Az msn-jét meg egyáltalán hogyan szerezzem meg. Ahhoz személyesen is kéne találkoznom vele, nem? Mert személyesen megnyerőbb vagyok.
2010. jún. 22. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Mégjó, h az előbb már válaszoltam, csak nem küldte el. :S

Na mindegy a lényeget mégegyszer...küld neki levelet! Ha msáképp nem tudsz vele kapcsolatba lépni, akkor ez marad, bátorság! :)

És abba gondolj bele, ha nem írsz neki, akkor bánni fogod, h nem tetted meg.

De am én nem iemerem ezt az oldalt de biztos vannak erre való funkciók, nem?

2010. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igazad van kedves kérdezö, a lány akivel találkoztam én is személyesen kértem el az msn-cimét.
2010. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha már iwiw-en keresztül sem mered meghívni randira,akkor mi lesz még msn-en. A legjobb módja az ismerkedésnek, ténleg,ha személyesen találkoztok,és beszéltek. De fontos,hogy előtte iwiw-en kérdezz tőle egy-pár dolgot,aztán te is mondj rá választ. Sőt,ha iwiw-en valami olyat írsz,amit később megbánsz,akkor még mindig ott van az,hogy ez csak egy internetes oldal,és nyugotabb lehetsz, hogyha elrontasz valamit,még mindig ki tudod javítani. Sok sikert.

Ui: és ha nem próbálod meg,akkor később bánni fogod

2010. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem írj neki egy üzit IWIW-en:


"Szia!

Nagyon tetszel, és szeretnélek megismerni közelebbről. Találkozhatnánk valamikor?"


Vagy valami ilyesmit!


Ha tetszel neki akkor úgyis belemegy, ha meg nem akkor mind1. Persze figyelj arra, hogy aránylag előnyös képeid legyenek fenn, mert amúgy baszhatod.


20/F

2010. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát ha van olyan ismerösöd aki naon jóba van vele kérd meg h hivja ki és akk te is meg ismered
2010. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!