Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 7 Gördeszkássá válni?

7 Gördeszkássá válni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hát én nagyon szeretném felvenni ezt a stílust mozgáskultúrát. Először is szeretném ha egy profi deszkás leírná hogy milyen deszkát vegyek... milyenre cseréljem a ruhatáram..(boltok) Ja igen pesti vagyok.. x ker . Aztán hol kéne gyakorolom.. esetleg egy netes oldalt hogy a trükköket/ugrásokat onnan lessem el,és kb ennyi. Max deszkás duma :D. Azt is lehet hogy egy profi megadja privibe az msnjét.. vagy én neki.
2010. nov. 22. 17:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi.. ollie megyeget kicsit.. csak az a baj h kicsit kicsit tudok ugrani és ha gyorsan gurulok se megy de még csak 2 napjta tolom :D
2010. nov. 25. 20:21
 12/14 anonim ***** válasza:
Nembajaz! Majd belejössz! Előbb tanuld meg egyhelyben, aztán ha már úgy sikerül az ollie magasra, akkor utána gyakorolhatod gurulás közben is. A többit is előbb egyhelyben, aztán gurulás közben.
2010. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

18:30

Hö, figyelj öccsi, ökös legyé, mer kibebaszott gusztustalan ahogy beszélsz. Érted miről vakerázok?

2010. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Pepebaba ***** válasza:
Görzeland? O.o én azt ajánlom
2011. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!