Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 7 Gördeszkássá válni?

7 Gördeszkássá válni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hát én nagyon szeretném felvenni ezt a stílust mozgáskultúrát. Először is szeretném ha egy profi deszkás leírná hogy milyen deszkát vegyek... milyenre cseréljem a ruhatáram..(boltok) Ja igen pesti vagyok.. x ker . Aztán hol kéne gyakorolom.. esetleg egy netes oldalt hogy a trükköket/ugrásokat onnan lessem el,és kb ennyi. Max deszkás duma :D. Azt is lehet hogy egy profi megadja privibe az msnjét.. vagy én neki.
2010. nov. 22. 17:35
1 2
 1/14 anonim válasza:

[link]

itt van egy oldal ahol trükköket tanulhatsz videóval és van társalgó ahol pro deszkások vannak.A stílusról annyit hogy laza cuccok meg minden ami kényelmes.De ez majd kialakul magától.Mondjuk én csak fél évig deszkáztam de tanácsolnám hogy kezdő deszkát ne vegyél mert az egy rakás sz@r!

16/L

2010. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ja és ha lehet olyan helyet válasz ahol az út nem kavicsos meg kátyús meg minden mert azon akkorát nyalsz...(ez tapasztalat)Sajna nem tom pesten milyen pályák vannak mert nem vok pesi!
2010. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. nov. 22. 18:01
 4/14 anonim ***** válasza:
Hö, figyelj öccsi, lazza legyé', ez a lényeg, ez a királyság. Csak úgy lehetsz faja deszkás ha így lököd a dumát, vágod tesó? Próbáld ezt megtanulni, mert addig nem fogod jól tolni a stílust, vágod miről vakerolok? Addig deszkázni se fogsz tudni, ez az egész lényege. Ja és told le gatyát, vegyél bézból sappit, fordítsd hátra, ez is fontosss!!! Csummesz
2010. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ezen besírtam :D
2010. nov. 22. 18:49
 6/14 anonim válasza:
hát én is xD
2010. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó értem a célzást.. tudom nem ettől leszek jó deszkás de hozzá tartozik a deszkás imidzshez és ez maga egy mozgáskultúra. :D
2010. nov. 22. 20:35
 8/14 anonim ***** válasza:
:) gyakorolni gyakorolni gyakorolni! csak ez a 3 a lényeg igazából, ebben a sorrendben! ;)
2010. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kösz iszépen! pontosan mien terepen gyakoroljak .. és kb napi hány órát ?:D
2010. nov. 23. 21:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ha most kezded az egészet, akkor sík terepen gyakorolj. Pl. egy beton focipályán, ahol van nagy tér is, tudj gurulgatni, és közben a trükköket gyakorolni. Előbb az ollie, pop shovoit, kickflip. Ezek igazából viszonylag alap trükkök, de ez is sokáig fog tartani amíg megtanulod. Szóval annyit gyakorolj amennyi időd van, ha igazán jó akarsz lenni. Ha van időd egész nap, akkor egész nap. Addig amíg már nem bírod a lábad megmozdítani.
2010. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!