Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kell alkarra edzenem?

Kell alkarra edzenem?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy úgyis fejlődik más testrész edzése közben. Érzem is, hogy "dolgozik" pl. bicepszezés közben, viszont nem olyan intenzív és nem durran be annyira, mint egy direkt alkar edzés alatt. Tehát nem tudom, hogy edzek-e rá. Egyébként viszonylag elmaradott az alkarom.
2010. nov. 16. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen meg is válaszoltad a saját kérdésed. Ha nem dolgozik eléggé más gyakorlat közben, és elmaradott az alkarod, akkor természetesen kell külön is alkarra edzened.
2010. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van akinek nő úgyis,hogy nem edz rá.Pl haverom soha nem edz rá és elmehetne Popey-nek.Én keményen edzek,hogy ne maradjon le a felkartól,mert külön edzés nélkül egy pálca lenne.

Ahogy így olvasgattam,meg látom magamon,az az ideális ha kb 6 centi van a megfeszített alkar és felkar között.

2010. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti hogy csináljátok, de én ahogy megfogom a rudat vagy súlyt és megszorítom, érzem edzés másnapján is, hogy dolgozott!
2010. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!