Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés. Miért nem fejlődök?

Testépítés. Miért nem fejlődök?

Figyelt kérdés
Nah szal 2 éve kondizok kb, 185 cm vagyok, 64 kilóról kezdtem most vagyok 84 körül, de viszont nem sokat fejlődtem . Karom 25ről csak 36-ra ment fel, és mostanában már nem is akar nőni. Kaja rendben van, fél kiló hús, 40g protein porból, rizs, krumpli, zab, túró, tojás. Edzéseim kemények, nem pofázni járok le, intenzív kevés pihenő, heti 3x. Lábra is van edzve. Még se növök.. Mit rontok el?
2010. nov. 13. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy milyen vitaminokat szedsz, és az is lehet, h szimplán nem viszel be elég ásványi anyagot...


Vagy kevés a folyadék, vagy a protein nem elég mégsem. Vigyél be olyan 240 g fehérjét körül 40 grammosával, elosztva a nap folyamán. Mellé dupla (480g) CH-t, hátha dob valamennyit.

2010. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Daily vitamin, ca+mg, c1100
2010. nov. 13. 21:25
 13/17 anonim ***** válasza:
Hogyan edzel? Hogy osztod el napokra, hány gyakorlat izomcsoportonként, széria, ismétlés? Ezekben is lehet hiba, ha ugyanúgy edzel akkor egy idő után megszokja az izom és nem fejlődik olyan mértékbe mint régen.
2010. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nincs 2 egyforma edzésem, mindig váltogatom a gyakorlatokat meg a sorrendet. Próbáltam már úgy hogy H: mell kar sz: láb p: hát váll, úgyis hogy minden izmot 2xer egy héten, most meg H: mell hát Sz: láb P: váll kar van. Mindig max súlyt használok, de úgy hogy szabályosan megtudjam csinálni. Ismétlés változó, 6-12 között. Vádli tricepsz 15+.
2010. nov. 13. 21:35
 15/17 anonim ***** válasza:
Kevés a kaja. énis hasonló méretekkel kezdtem. Azért nem fejlődsz, mert nem eszel eleget hozzá. Napi egy kiló hús, meg majdnem egy kiló rizsre van szükséged.
2010. nov. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 clint ***** válasza:

tökéletesen fejlődsz nincs semmi baj.

Sok profi testépítő szteroidokkal sem szed össze plusz 20 kilót két év alatt és 11 cm-t karra.

Nekem két éve 47 cm volt most 49 azaz a két év alatt a te fejlődésed negyedét sem tudom felmutatni, pedig én kifejezetten jól fejlődöm. A test egy idő után hozzászokik a sok terheléshez-edzéhez és belassul, de amúgy ez a két év alatt összeszedett tömeg egyenesen nagyszerü... Mindent jól csinálsz nem kell aggódni. Hajrá.

2010. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. nov. 14. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!