Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tömeget szeretnék növelni...

Ha tömeget szeretnék növelni akkor nagyobb súlyokkal csináljak kevesebbet?

Figyelt kérdés

Mennyi pihenő legyen mondjuk fekvenyomásnál mondjuk

megcsinálok 8-at , aztán 15-20 mp pihenő , megint 8at és ezt 5x , aztán mondjuk 2-3 perc pihenő és utánna megint ez , az úgy jó?


És milyen gyakran tegyek + súlyt a rúdra? mondjuk 2 hét múlva lehet nehezíteni? vagy hamarabb?


2010. nov. 12. 12:04
1 2 3
 21/23 Aquir ***** válasza:
Nagy különbség van aközött, hogy szokott e valaki rövid pihenővel edzeni, vagy úgy edz általában. Én sem mondtam, hogy rossz 20mp-s pihenőkkel edzeni, csak azt, hogy az izomtömegnöveléshez egyáltalán nem hatásos módszer. Én is tartok rövid pihenős edzéseket néha, kb30-40mp-s, de csak az intenzitás fokozása miatt.
2010. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Aquir ***** válasza:
Ja és senki nem olt senki, én írtam, hogy elhiszem, csak kíváncsi lennék hogyan megy ez nálad gyakorlatban. Olvasni meg azért tanul meg az ember, hogy használja ezt a képességét is és nem netről szerzem én sem a tudásom, hanem könyvekből és tapasztalatból. Lehet majd elterjed ez a módszer az izomtömegnövelésben, elismerik, a te nevedhez fűződik majd és akkor én kérek elnézést, hogy egy kicsit is kételkedtem, de a jelenlegi tudásom és tapasztalatom alapján nem vagy nagyon nehezen szed fel egy testépítő izmot ilyen rövid pihenős edzésekkel. Ha szeretnéd azt is leírom szerintem miért van így, de már így is okoskódónak tartanak azért, mert leírom a véleményem és szerintük az nem úgy van, vagy éppen csak puncsolnak a másiknak. Ha ennyire zavarja itt az embereket a különvélemény, akkor próbálok nem oda írni, ahova te írtál vagy h4 mittoménki és akkor nem lesz ütközés oks?
2010. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 clint ***** válasza:

látom, hiába írod, hogy szeretsz olvasni, mert amit én írtam azt valahogy nem fogtad fel, de mindegy...ki mondta, hogy az nem jó, ha többperces pihenőt tart, én csak azt mondtam, hogy nem fontos ezt betartani, UGYANÚGY FOG FEJLŐDNI!!

Nem én fogom a testépítést ujragondolni, mert én magam is másoktól tanultam és igen ismert emberekkel edzem néha...

Na de hagyjuk is, okos enged, én befejeztem.

2010. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!