Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Üdv,

16 éves vagyok, és nagyon de nagyon későn érő... El szeretnék kezdeni kondiba járni, izmosodni. Csak félek attól, hogyha elkezdenék "gyúrni", akkor még jobban tolódna tovább a pubertás. Eddig 8 évig kosaraztam, heti 5 edzéssel, és több ember szerint ezért tolódik ki ennyire. Ez igaz? Mert, hogy a szervezetem ilyenkor az izmok építésére fókuszál? Tényleg nem tudom, hogy mit csináljak, fura olyan 14 éveseket látni akik évekkel vannak előttem.

Előre is köszönöm szépen a normális válaszokat. :)


2010. nov. 10. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, menj nyugodtan, ha akarsz
2010. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, hogy örülnél. Én lassan 20 vagyok azt 16-nak nézek ki :D
2010. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem tok jo h kosarazol es ha komolyab csinalod mar az is elegge izmosit es ha meg tenyleg fejlodesbe vagy akkor a gyura megallitana a novesbol ami jo ha nem akarsz magas lenni. De szerintem inkabb nezz ki fiatalabbnak mint idosebnek.Mindig edesebbek a cuki sracok :D
2010. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 flying bird válasza:
figyelj, én 13 vagyok és 15-16-nak néznek az emberek, pedig intenzíven focizok. természetes h vannak olyan emberek akiknél később jön meg az érettség. sztem attól még nyugodtan kondizz, de ÉSSZEL, MÉRTÉKKEL
2010. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kicsi Tyson válasza:
gyurmázgass rendszeresen heti 3-4 eddzés ajánlok 2-3 év és az összes csaj a tiéd lesz:):)
2010. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!