Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 50 kg és...

14 éves vagyok 50 kg és tanácsot szeretnék kérni hogy mit csináljak hogy izmosodjam? De nincs súlyzóm és konditerem kilőve!

Figyelt kérdés
xd
2010. dec. 11. 20:24
 1/7 anonim válasza:
fekvőtámasz. Sztem az a legjobb.
2010. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konditerem erre a legalkalmasabb, kézisúlyzó véleményes, de ezek nélkül aztán pláne sehogy. Vegyél súlyzót, a saját súlyos gyakorlatok (húzódzkodás, fekvő) nem túl hatékonyak. Mondhatjuk úgy is, hogy semennyire.
2010. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

súlyzók nélkül is lehet edzeni:

http://www.youtube.com/watch?v=D64UHuWL6DU&feature=related

pl

2010. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
Ilyen hozzáállással sehogy... tömd ki magad párnával
2010. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a húzódzkodásnál és tolódzkodásnál nincsenek jobb gyakorlatok.összetolsz két asztalt és mehet is a tolódzkodás....veszel 5000-ért egy nyílászáróra felszerelhető húzódzkodót és mehet is a húzódzkodás...a törzsemeléshez hasonfekve nemkell semmi,haspréshez nem kell semmi..megtanulsz egylábon guggolni,csinálod,Eszel és kész
2010. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
minnél többet megtanulsz a testépítésről,annál kevesebb dolgot használsz...az előző voltam
2010. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!